דרוש מידע משאבת חלב ביאמבה - לבישה

מצב
הנושא נעול.

מה יש

משתמש מקצוען
אני לא ראיתי שמתמעט
שאבתי כמעט שנה 2 ארוחות ביום.
היא לא מתאימה למי שצריכה 8 מנות ביום (שאיבה בלעדית), כך אומרים. זה בכל מקרה דבר שמאד קשה להתמיד בו..
מה שכן אחרי תקופה (לקראת סוף השאיבות) הייתי צריכה להחליף מידה של הסיליקון כדי שימשיך לשאוב אותו דבר (ירידת מידה)
זה דבר שקורה בהנקה ממושכת בדר"כ (יותר משנה) ואמורים לשים לב גם בביגוד בכל אופן היעוץ שלהם הציע לי את זה ואצלי זה עבד מעולה.
היה לי צד אחד, הייתי שואבת 120 ברבע שעה בערך תו"כ עבודה.
כשהייתי צריכה ליציאה מנה נוספת שאבתי במקביל להנקה (מהצד השני) ואז הלך יותר מהר.
היה לי את הבסיסית.

לי חוץ מכל הנוחות דיבר הענין הפסיכולוגי נהניתי מההנקה ושאיבה במכונות מהסוג הישן ממש לא עשתה לי קונוטציה טובה... לפני שראיתי את הביאמבה לא שאבתי אלא שילבתי תמ"ל וכשגיליתי אותה היה לי נעים לשאוב לילד שלי..

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא ראיתי שמתמעט
שאבתי כמעט שנה 2 ארוחות ביום.
היא לא מתאימה למי שצריכה 8 מנות ביום (שאיבה בלעדית), כך אומרים. זה בכל מקרה דבר שמאד קשה להתמיד בו..
מה שכן אחרי תקופה (לקראת סוף השאיבות) הייתי צריכה להחליף מידה של הסיליקון כדי שימשיך לשאוב אותו דבר (ירידת מידה)
זה דבר שקורה בהנקה ממושכת בדר"כ (יותר משנה) ואמורים לשים לב גם בביגוד בכל אופן היעוץ שלהם הציע לי את זה ואצלי זה עבד מעולה.
היה לי צד אחד, הייתי שואבת 120 ברבע שעה בערך תו"כ עבודה.
כשהייתי צריכה ליציאה מנה נוספת שאבתי במקביל להנקה (מהצד השני) ואז הלך יותר מהר.
היה לי את הבסיסית.

לי חוץ מכל הנוחות דיבר הענין הפסיכולוגי נהניתי מההנקה ושאיבה במכונות מהסוג הישן ממש לא עשתה לי קונוטציה טובה... לפני שראיתי את הביאמבה לא שאבתי אלא שילבתי תמ"ל וכשגיליתי אותה היה לי נעים לשאוב לילד שלי..
יש לי תחושה שהבסיסית טובה יותר מהסופט...
מענין לי לנסות (לי יש את הסופט)

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי את הסופט,
לדעתי לא שואבת את כל הכמות
ולכן יש ירידה באספקת חלב...

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אומרים שבאמת זה לא מתאים לשאיבה בלעדית
למרות שזה ממש נח...
בתור שואבת בלעדית קשה להיות קשורה למשאבה 15 דקות כמה פעמים ביום,
עם המשאבה הזו אני שוטפת כלים, נותנת בקבוק, תולה כביסה... זה באמת חלום
חבל שהיא לא עוצמתית יותר...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה