דרוש מידע מרפאת שליו בבניין כלל, מי מכיר ?

יאט

משתמש פעיל
אני לא מבוטח באף ביטוח מקופת החולים ואני מחפש רופא שיניים אמין שמשתמש עם חומרים איכותיים.
המליצו לי על שליו, מכירים? תגיבו...
ותודה מראש.

נסיך אוסטרי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני הייתי שם לפני כשנה עברתי שם סדרה של טיפולים של שורש וסתימות בזמנו הייתי מרוצה מאד היו שם כמה רופאים מעולים. (בזמנו היה שם סבסוד של משען לחולה באמת מחיר מאד זול אני לא יודע אם כיום יש שם עדיין את הסבסוד.)

הכי פשוט

משתמש רשום
לא רוצה לדבר יותר מידי
אך, אספר לך שאני מכיר מקרים מכמה (!) קרובי משפחה מדרגה ראשונה, שאמרו להם שצריכים לעשות טיפולים של עקירות וטיפולי שורש בסכומים של כמה וכמה אלפי שח, והתברר במרפאה אחרת אמינה יותר שצריכים לעשות סה"כ סתימה או שנים בכמה מאות שח בודדים.
אז כדאי לבצע את הבדיקה גם במרפאה אחרת.
לשיקולך!

M. L.

משתמש פעיל
מומלץ ללכת למקום אמין יותר.
וד"ל...
מניסיון אישי.

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מומלץ
אפשר לעשות חיפוש בפורום

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מומלץ
אפשר לעשות חיפוש בפורום

זבון וזבין

משתמש מקצוען
למען האיזון....

אשתי עברה שמה 2 שתלים,
הכל היה ממש מצויין - מלבד הבעיה שאנחנו גרים בעיר אחרת והיינו צריכים לנסוע כמה פעמים....

לגבי ההנחות של משען לחולה - זה קצת מזכיר את שוק מחנה יהודה עם ה"בשבילך..." - עוד לפני שביקשתי הנחה הם ציינו את ההנחה - ולידי עמד צעיר חילוני ושמע אותם סוג מילים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה