דרוש מידע מרכזות-כמה תרצו לשלם למערכת שנותנת פעילות יומית קבועה (כעשרים דקות) לקייטנה?

• פותח הנושא ETA
  • פורסם בתאריך

מאב

משתמש פעיל
אני הייתי רכז קייטנה של בנים (לפני הקורונה)
בתשובה לשאלה זה תלוי מה זה כולל ומה זה דורש מהמדריכים.
אם זה המון עבודה למדריכים אפשר למצוא משהו לבד...
יהיה גם הבדל אם זה פעילות ביניים שהילדים לא יספרו על זה בכלל בבית לבין אם הילד חוזר הביתה עם משהו רציני ביד וזה ייחצ"ן את הקייטנה טוב שאז יהיה שווה לשלם יותר.

• תודה
Reactions: ETA

ETA

משתמש פעיל
אם זה המון עבודה למדריכים אפשר למצוא משהו לבד...
יהיה גם הבדל אם זה פעילות ביניים שהילדים לא יספרו על זה בכלל בבית לבין אם הילד חוזר הביתה עם משהו רציני ביד וזה ייחצ"ן את הקייטנה טוב שאז יהיה שווה לשלם יותר.

המערכת דורשת מינימום תפעול ומאמץ מצד הצוות (ניווט בין הימים, והכנסת נתונים יומית אם רוצים לצורך ניקוד קבוצות וכדו')
הפעילות עצמה קצרה וחוזרת על עצמה מדי יום בפורמט זהה, כוללת סדרה (פרק יומי), ואתגר/משחק יומי
הדבר המשמעותי שהילד יחזור איתו הביתה, ידבר עליו ויגרום לו לחכות למחר, זה מתח מפרק ההמשך בסדרה...

שמשי שמשי

משתמש רשום
זה נשמע שזה די דומה לתוכנית שבתיה מפיקים
והתוכנית שלהם מכסה הרבה מעבר ל20 דקות ביום.
בדר"כ לא מספיקים את כל התוכנית במהלך הקייטנה
העלות של התוכנית שלהם היא אם אני לא טועה באזור50-70 ש"ח לתלמידה

• תודה
Reactions: ETA

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה