דרוש מידע מרכב משפחתי - לרכב 8 נוסעים

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני נוהג נהגתי ואנהוג (בעז"ה) הרבה על רכב משפחתי רגיל,
לנסיעה בחו"ל, רציתי לשכור רכב גדול של 8/9 נוסעים (מרצדס ויטו - עוד מאותה משפחה - פולקסווגן קאדי/רנו טראפיק/פולקסווגן טרנספורטר וכו')
אממה, אני מפחד אולי היות שזה נהיגה יותר בגובה ועל רכב יותר גדול (עדיין ברשיון הרגיל של עד 3.5 טון אבל עם כל זה...) אולי יהיה בעייתי ו/או מפחיד מדי.
מישהו עשה זאת פעם?

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לא מפחיד
יצא לי לנהוג על סוונה (סבנה) עוד כשהייתי נהג חדש אתה מרגיש המלך של הכביש

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני נוהג נהגתי ואנהוג (בעז"ה) הרבה על רכב משפחתי רגיל,
לנסיעה בחו"ל, רציתי לשכור רכב גדול של 8/9 נוסעים (מרצדס ויטו - עוד מאותה משפחה - פולקסווגן קאדי/רנו טראפיק/פולקסווגן טרנספורטר וכו')
אממה, אני מפחד אולי היות שזה נהיגה יותר בגובה ועל רכב יותר גדול (עדיין ברשיון הרגיל של עד 3.5 טון אבל עם כל זה...) אולי יהיה בעייתי ו/או מפחיד מדי.
מישהו עשה זאת פעם?
מקפיץ

eli001

משתמש צעיר
אני גם נהגתי על רכבים מהמשפחה הזו ממש אחרי הרישיון כמעט שאין הבדל, אם אתה נהג חדש אולי זה יותר מפחיד ותהיה פחות בטוח בעצמך במעבר נתיבים אבל ם אתה כבר לא ממש חדש לדעתי לא תהיה בעיה, תראה שאתה מכוון טוב את המראות כמה שיותר מנוצלות לשטח מת (כמה שיותר כלפי חוץ) וגם בסיבובים להתרחק משפת הסיבוב כלומר לקחת את הסיבוב יותר רחב, זה כל התורה.. בגדול.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
לי יש רכב רגיל ופעם אחת נהגתי כמה דקות במרצדס ויטו
זה הרגיש לי שאני נוהג במשאית ודי הלחיץ אותי
אבל זה עניין של 10 דקות עד שאתה בפנים ומתרגל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה