מצלמות עדשות וציוד טכני מרגיש לי שהM50 ואפילו הRP לא באיכות איאיאי

מורה לצילום

משתמש רשום
צילום מקצועי
יצא לי ללות תלמידות רבות עם 2 הדגמים הנ"ל
משהו שם לא עושה רושם חד ואיכותי...

מה פספסתי?
נניח התמונת ב 6DII
עושות רושם יותר טוב יותר מהRP

בקיצור מה תמליצו לתלמידות שלומדות כעת צילום?

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לי שמץ של מושג למה זה קורה.
אבל ת'כלס הייתי ממליצה על 6DII.

יש מקום כל שהוא שבו ה-RP הוא כאילו 'נסיוני'. לא באמת, אבל סוג של... אם את מבינה לה כוונתי.
וה-6D הוא פצצה!

מקווה שהובנתי :sne:

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא חקרתי ובדקתי את הנושא אבל יש לי את הR הראשונה והמצלמה הקודמת שלי היתה 6D II ומהתרשמות הקטנה שלי זה היה שדרוג גדול מאוד בהכל חדות מהירות ודיוק פוקוס

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לגביה הכותרת:

מרגיש לי שהM50 ואפילו הRP לא באיכות איאיאי​

למה את משווה בין 2 המצלמות?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני אישית מחזיק בתיק שלי את הM50.
אמנ לוידאו, אבל מצלמה בסדר.
אין השוואה ל6D, אבל לתחילת הלימודים זה אחלה.
אני אישית למדתי על M50

מורה לצילום

משתמש רשום
צילום מקצועי
ברורו לא משווה בין 2 המצלמות
משווה בין הM50 נניח ל80D
ובין הRP ל6D

משהו באיכות לא כמו של פעם עוד מישהו מזדהה איתי?

אני רוצה להמליץ לתלמידות את ההכי כדאי עבורן
על מה הייתם ממליצים?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהבירורים שלי: היום ממליצים למתחילות את ה RP או R

הבנתי שהסדרה M הפסיקו לייצר, ואין מבחר עדשות שמתאימות לה, ולכן פחות ממליצים עליה.

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הבנתי שהסדרה M הפסיקו לייצר, ואין מבחר עדשות שמתאימות לה, ולכן פחות ממליצים עליה.
לא הפסיקו לייצר, רק אין יותר דגמים חדשים.
וכן, בתור אחד שמחזיק M50, עולם העדשות שלה סיוט!

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אז טיפה עדכון... דגם חדש יותר הוא הM50 mark ii מלפני כשנתיים/שלוש.
ועכשו, לפני כחצי שנה יצא דגם R50, שהוא משופר יותר, עם חיבור לעדשות RF. ובשני המקרים, יש מתאמים לעדשות EF. כך שמגוון העדשות די גדול.
במצלמה החדשה, גם מעבד חדש. והמחיר בחו"ל של הגוף בלבד הוא כ-370$. אז זה כבר נראה יותר טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה