דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

D

Deleted 66182

אורח
השאלה עם אני יגיש אז במישטרה יתנו לי קנס על זה שלא עטיתי מסכה??
תדברי על ההתנהגות שלו לגבי התיקוף ואל תזכירי את עניין המסכה
מן הסתם זה היה סתם איום.
לי הוא ניסה לחטוף את הרב קו מהיד!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
כיצד ידעו במשטרה איך קוראים לך ?
על פי התמונה ????
=====
כדאי להתלונן על הפקח אצל משרד התחבורה או החברה [אגד], כך ודאי אין חשש.
היתלנוננתי אצל אגד אבל כמו תמיד זה לא עוזר ובאותו יום(לא ברור איך הם בדקו את המקרה) חזרו אלי בתשובה:
פנייתך שבנדון הגיעה לידי גמר טיפול ואנו מבקשים להודות לך על הסבת תשומת לבה של "אגד" לעניין שבמוקד הפנייה.

"אגד" פועלת ללא לאות על מנת להעניק שירות איכותי לנוסעיה, ומנחה את נתוני השירותים בארגון לנהוג בכבוד ואדיבות לכל אדם באשר הוא, ולפעול בהתאם לנהלים.

אנו ב"אגד" סבורים שהעלאת המודעות לתודעת שירות גבוהה, תתרום לשיפור רמתה של התחבורה הציבורית בישראל ובשל כך, פנייתך, כמו גם יתר הפניות המועברות ל"אגד", נבחנה בכובד ראש ונתוניה נותחו באופן מקיף על ידי כלל הגורמים המתאימים.

חברת "אגד" עומדת לרשותך בכל עת.

SHILATI

משתמש מקצוען
היתלנוננתי אצל אגד אבל כמו תמיד זה לא עוזר ובאותו יום(לא ברור איך הם בדקו את המקרה) חזרו אלי בתשובה:
זה סוג של מענה אוטומטי,
ייתכן ואח"כ ישיבו,
והכי הגיוני שלא יתייחסו כלל.
סיפור מקומם מאוד! עצוב שיכולים לעשות מה שרוצים ונראה שזה סידרתי ואף אחד לא מטפל.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אימא'לה גם לי היה אותו מקרה בדיוק בירושלים
עליתי ואיתי עלו שני הפקחים, כשתקפתי אחד אמר לי את לא עלית עכשיו
ורץ לפקח השני להגיד לו שמגיע לי קנס
אחד היה ערבי גבוהה השני היה שמן עם כובע שמש שער חום עם משקפיים כמדומני
לא משנה שהתווכחתי והנוסעים התערבו לטובתי בסוף הוא לא נתן קנס אבל הוא צעק בסוף תגידי תודה על זה שלא נתתי לך קנס................לדעתי זה אותו פקח מעניין באמת כי אם כן פשוט צריך להתלוננן עליו ברגע שאגד יראו שיש הרבה תלונות עליו הם יבדקו את העניין

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אימא'לה גם לי היה אותו מקרה בדיוק בירושלים
עליתי ואיתי עלו שני הפקחים, כשתקפתי אחד אמר לי את לא עלית עכשיו
ורץ לפקח השני להגיד לו שמגיע לי קנס
אחד היה ערבי גבוהה השני היה שמן עם כובע שמש שער חום עם משקפיים כמדומני
לא משנה שהתווכחתי והנוסעים התערבו לטובתי בסוף הוא לא נתן קנס אבל הוא צעק בסוף תגידי תודה על זה שלא נתתי לך קנס................לדעתי זה אותו פקח מעניין באמת כי אם כן פשוט צריך להתלוננן עליו ברגע שאגד יראו שיש הרבה תלונות עליו הם יבדקו את העניין
זה כבר לא ענין של תלונות.
כזה דבר הוא נושא לתחקיר על התעללות בנוסעים. [עם פיצויים.]

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני נתקלתי בפקח הזה בירושלים.
חילק הרבה דוחות לילדים כי "תקפו רק עכשיו" (מה לעשות שבדיוק עלו לאוטובוס?)

התלוננתי עליו באגד ובמשרד התחבורה, עוד לא קבלתי תגובה:unsure:

יהודי פשו

משתמש פעיל
תפנו להרב מקלב שהיה סגן שר התחבורה ומכיר את התחום מקרוב אני יודעת שעד היום הוא מסייע לאנשים בתחום התחבורה ציבורית הטלפון שלו 0548410000 026408135

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עליתי לאוטובוס אגד ואיתי עלו 2 פקחים.....
ישר תיקפתי רב קו ושבאתי להיתיישב אז פקח אחד שם לב שאז תיקפת וישר רץ אלי והיתנפל ושאל למה תיקפת רק עכשיו...
ישר עניתי לו שעליתי עכשיו לאוטובוס אז הפקח אמר לי "את לא עלית " אז אמרתי לו שעליתי עכשיו אז הפקח אמר לי אין מצב
בשלב הנוכחי כבר כל הנוסעים היתערבו ואמרו שעליתי רק עכשיו בתחנה ...אותו פקח אמר שאין מצב והלך לשאול את הפקח השיני...
כלומר ניגש אלין ואמר לו "נכון האישה הזאת לא עלתה איתנו".. והצביע עלי..... אותו פקח אמר לפקח הראשון שאני כן עליתי...
הפקח מיתקרב אלי ונותן לי את הרב קו ואומר לי בכזה בוטות "את בלי מסכה בואי אני יצלם אותך ואני יעביר את זה למישטרת ישראל...על תופתעי עם תראי קנס 500 ש"ח בדואר"...
חשוב לי להבהיר שהיה לי מסכה בתיק ושעליתי לאוטובוס תיקפתי את הרב ומרב היתנפלות עלי לא יכלתי לעטות מסכה...(לא משנה שכל האוטובוס היה בלי מסכות)
כמובן שהפקח לא היתנצל על מה שהיה עם הרב קו .....
פשוט היתנפלות לאזרח חף מפשע......
השאלה שלי עם פקח של אגד יכול לצלם אותי (פגיעה בפרטיות) שלא למטרת התפקיד(התפקיד שלו זה לאכוף מי שלא שילם וכו)??
עם אני יכולה לתבוע אותו??
תגישי תלונה לאגד עם עותק למשרד התחבורה. במכתב תלונה תצייני את שעת הנסיעה, מספר הקו והיכן עלית. הכל מתועד. פקח שעולה לאוטובוס מעביר כרטיס במכשיר התיקוף של הנהג כך שיהיה אפשר לדעת מי היו הפקחים האלו

----------

משתמש מקצוען
הקטע הכי הזוי ששלחתי את תלונה לאגד וחזרו אלי באותו יום עם אותו תשובה של כולם..
ואני יצטט לך:
פנייתך שבנדון הגיעה לידי גמר טיפול ואנו מבקשים להודות לך על הסבת תשומת לבה של "אגד" לעניין שבמוקד הפנייה.

"אגד" פועלת ללא לאות על מנת להעניק שירות איכותי לנוסעיה, ומנחה את נתוני השירותים בארגון לנהוג בכבוד ואדיבות לכל אדם באשר הוא, ולפעול בהתאם לנהלים.

אנו ב"אגד" סבורים שהעלאת המודעות לתודעת שירות גבוהה, תתרום לשיפור רמתה של התחבורה הציבורית בישראל ובשל כך, פנייתך, כמו גם יתר הפניות המועברות ל"אגד", נבחנה בכובד ראש ונתוניה נותחו באופן מקיף על ידי כלל הגורמים המתאימים.

חברת "אגד" עומדת לרשותך בכל עת.
גם הגשתי תלונה במישרד התחבורה

חובה לפרסם כזה תשובה בכל מקום אפשרי כדי שכולם ידעו כמה טוב [כמובן שהכוונה כמה לא טוב] שההגה בידים של אגד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה