דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

פ.נ

משתמש מקצוען
אפרופו ההקפצה
באמת עם תלונות הציבור של אגד לא עשו כלום וגם עם מישרד התחבורה שהיתחמקו לתת לי תשובה לאחר העירעור שהגשתי על התשובה שלהם
מי שאמת יצר איתי קשר זה היה לאחר שהגשתי תלונה במבקר המדינה שעורך דין מטעמם חזר אלי וביקש לדעת פרטים ואז הוא אמר שיברר וחזר אלי עם התשובה של אגד ועם התשובה של פניות הציבור הישנה ואמרתי לו שזה לא עוזר לי עם אני מגישה תלונה במבקר המדינה צריך להעמיק את הבדיקה ולא להיסתמך על התשובה של אגד וביקשתי ממנו שאני דורשת לפתוח מצלמות גם של הפקח וגם של אגד לאחר כמה ימים חזר בתשובה שאגד מסרו להם שהם לא יכולים לפתוח היות שהתצלומים תקפים לשבועיים ועבר זמן רב מאותו מקרה כך שזה לא נישמר אמרתי לו שאני מבחינתי עשיי את שלי הגשתי תלונה עוד באותו יום זה שלאגד לוקח המון זמן לתת תשובות משהו כאן לא הגיוני ואז כבר היתיאשתי כי זה היה לדבר לקיר ואמרתי לעורך דין עם בזה נסיים את המקרה זה יצא שאתם מאמיני לפקח ולא לנוסע אז בשביל מה אתם מדברים את האנשים להיתלוננן??לא היה לו מה לאמר אמרתי שנסיים את הסיפור
מה שכן העורך דין מר לי שכנראה הפקח הזה לא יעיז לעשות כלום כי מרב שפניתי להמון גורמים ואגד בטח למדה אותו לקח....
אמר לעורך דין שמישרד התחבורה לא שלחו לי מיכתב ואז הם שלחו לי מיכתב עם העורך דין
.....הקטע הכי הזוי בכל המקרה הזה שאגד ומישרד התחבורה והעורך שין שלחו לי תשובות סותרות אחת את השניה
מה שבטוח שעם קורה לכם כזה מקרה או שניתקלתם על תשכחו לתעד וכמובן אחר כך להגיש תלונה

ממ"ד

משתמש מקצוען
אפרופו ההקפצה
באמת עם תלונות הציבור של אגד לא עשו כלום וגם עם מישרד התחבורה שהיתחמקו לתת לי תשובה לאחר העירעור שהגשתי על התשובה שלהם
מי שאמת יצר איתי קשר זה היה לאחר שהגשתי תלונה במבקר המדינה שעורך דין מטעמם חזר אלי וביקש לדעת פרטים ואז הוא אמר שיברר וחזר אלי עם התשובה של אגד ועם התשובה של פניות הציבור הישנה ואמרתי לו שזה לא עוזר לי עם אני מגישה תלונה במבקר המדינה צריך להעמיק את הבדיקה ולא להיסתמך על התשובה של אגד וביקשתי ממנו שאני דורשת לפתוח מצלמות גם של הפקח וגם של אגד לאחר כמה ימים חזר בתשובה שאגד מסרו להם שהם לא יכולים לפתוח היות שהתצלומים תקפים לשבועיים ועבר זמן רב מאותו מקרה כך שזה לא נישמר אמרתי לו שאני מבחינתי עשיי את שלי הגשתי תלונה עוד באותו יום זה שלאגד לוקח המון זמן לתת תשובות משהו כאן לא הגיוני ואז כבר היתיאשתי כי זה היה לדבר לקיר ואמרתי לעורך דין עם בזה נסיים את המקרה זה יצא שאתם מאמיני לפקח ולא לנוסע אז בשביל מה אתם מדברים את האנשים להיתלוננן??לא היה לו מה לאמר אמרתי שנסיים את הסיפור
מה שכן העורך דין מר לי שכנראה הפקח הזה לא יעיז לעשות כלום כי מרב שפניתי להמון גורמים ואגד בטח למדה אותו לקח....
אמר לעורך דין שמישרד התחבורה לא שלחו לי מיכתב ואז הם שלחו לי מיכתב עם העורך דין
.....הקטע הכי הזוי בכל המקרה הזה שאגד ומישרד התחבורה והעורך שין שלחו לי תשובות סותרות אחת את השניה
מה שבטוח שעם קורה לכם כזה מקרה או שניתקלתם על תשכחו לתעד וכמובן אחר כך להגיש תלונה
תגישו תלונה במשטרה. אפשרי מקוון באינטרנט.

5184

משתמש פעיל

פ.נ

משתמש מקצוען
בהסרטה הוא היה נראה רזה לא הצלחתי להבין אם זה הוא
למזלי יש לי עדיין את התמונה של אותו פקח וראית לפי הפרצוף שלו שזה אותו אחד וגם העינים שלו.....
המקרה שקרה לי היה לפני חצי שנה לך תדע עם הוא הוא עשה דיאטה (כנראה יותר מדי נתן ארופים לאנשים) בשביל שלא יזהו אותו....
אגב שמעתי את הקול שלו זה אותו קול בדיוק!!!!
לא משנה שכל העערבים נראה אותה דבר!!!!

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם פקח מנסה לעצור אתכם, ואתם חוקיים (כלומר שילמתם בזמן ועם מסכה) אין לו מה לעשות לכם פשוט אל תגיבו לו גם אם הוא אומר שיזמין משטרה, תצחקו עליו, אין בזה שום בעיה והוא לא יכול לעשות לכם כלום, אל תהיו פראיירים של אף פקח!

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם פקח מנסה לעצור אתכם, ואתם חוקיים (כלומר שילמתם בזמן ועם מסכה) אין לו מה לעשות לכם פשוט אל תגיבו לו גם אם הוא אומר שיזמין משטרה, תצחקו עליו, אין בזה שום בעיה והוא לא יכול לעשות לכם כלום, אל תהיו פראיירים של אף פקח!
בבחרותי היתה תקופה שאגד פרסמו קמפיין לחרדים על חובת התשלום בעת נסיעה.

באותה עת, נהניתי לסרב להציג את הכרטיסייה (או הרב קו - כבר היה אז?) עד שהמבקר יציג תעודת מבקר.
רובם כעסו, איימו, טענו, נעלבו, שאלו, רשמו, ועוד ועוד.
רק למי שהציג תעודה הראיתי, ולא היה להם מה לעשות.
היו שניים שירדו לרכב והביאו, חלקם שאלו אם אני חושב שזו מתיחה או תחפושת. לא טרחתי להשיב, בכלל.

היום אסור לעשות את זה ולעכב את כולם. אז הציבור נהנה מהחוויה, נקמה זוטא על הקמפיין.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בבחרותי היתה תקופה שאגד פרסמו קמפיין לחרדים על חובת התשלום בעת נסיעה.

באותה עת, נהניתי לסרב להציג את הכרטיסייה (או הרב קו - כבר היה אז?) עד שהמבקר יציג תעודת מבקר.
רובם כעסו, איימו, טענו, נעלבו, שאלו, רשמו, ועוד ועוד.
רק למי שהציג תעודה הראיתי, ולא היה להם מה לעשות.
היו שניים שירדו לרכב והביאו, חלקם שאלו אם אני חושב שזו מתיחה או תחפושת. לא טרחתי להשיב, בכלל.

היום אסור לעשות את זה ולעכב את כולם. אז הציבור נהנה מהחוויה, נקמה זוטא על הקמפיין.
כל הכבוד, אני בעד, תעשו את זה ברכבת, שהפקחים לא יכתיבו לנו את היום!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
אתמול עלה פקח לאוטובוס עירוני בפתח תקוה
ונתן לאברךדו״ח למרות שתיקף
בטיעון שהרב קו על שם אישתו ,
ולסיום אמר לו :
בטח יש לך איזה 8 ילדים אז אל תשלם
תגיש עירעור …
יש לכם סירטון????
שיתלונן אותו אברך.....

פ.נ

משתמש מקצוען
אין:cry:
גם הוא לא מצא "אח לצרה"
בסביבה שיבוא להעיד ..
אבל מתכוון להגיש ערעור .
כל מקרה ישר לשלוף מצלמות ולתעד...
אגב עם הוא תיקף אין סיבה שידחו לו את העירעור כי זה מופיע התיקוף
אבל שידרוש שהוא רוצה היתנצלות על העגמת נפש שניגרם לו ואפילו גם גם מבקש פיצוי כספי

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
ולסיום אמר לו :
תגיש עירעור …
מזעזע
הכי מעצבן שהוא עוד כאילו מרחם שאפשר לערער

צ'ייסר

משתמש מקצוען
יש לכם סירטון????
שיתלונן אותו אברך.....
1651605563552.png

יערי

משתמש מקצוען
גם אנחנו נכוינו בשבועות האחרונים על ידי הפקח ע. מוחמד בירושלים,
שחילק קנסות לאנשים שעלו יחד איתו.
ראיתי שהוא הוזכר כבר למעלה כעושה צרות, איך הוא עדיין בתפקידו?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ולסיום אמר לו :
תגיש עירעור …
פעם אמר לי פקח שאפשר לבעל להשתמש עם רב קו של אשתו
זה לא נכון ?!

צ'ייסר

משתמש מקצוען
פעם אמר לי פקח שאפשר לבעל להשתמש עם רב קו של אשתו
זה לא נכון ?!
לפי מה שהם עצמם כותבים
במכתב שצירפתי מותר
להשתמש ברב קו של מישהו אחר
אם התעריף שווה לסטטוס שלך
במציאות הפקח נתן דו"ח
ואנשי סדום דחו את הערעור .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה