רשתות מקלדת שמשתגעת כשעובדים משולחן העבודה המרוחק

רוחי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש מישהו שעובד משולחן עבודה מרוחק על המחשב שלי,
לאחרונה מסיבה לא ידועה המקלדת אצלו משתבשת הוא מקליד אות פלונית ויוצא לו אות אלמונית, למחשב שלי איפוא שאני יושבת זה גם קורה אבל אני מצליחה להסתדר עם זה על ידי הקשת alt+ num lock, ואצל מי שעובד מרחוק זה לא מצליח להסתדר, הדבר קורה בעיקר כשאני עובדת עם המחשב הזה אם אני לא עובדת עם המחשב הזה הכל בסדר.
זה פשוט בלתי אפשרי לעבוד כך, מקלידים ויוצא אותיות אחרות לגמרי
עוצו נא עצה לבעיה המציקה, שאלתי כמה טכנאים וכל אחד אומר שאינו יודע, מי יכול לעזור?

יש מישהו שעובד משולחן עבודה מרוחק על המחשב שלי,
לאחרונה מסיבה לא ידועה המקלדת אצלו משתבשת הוא מקליד אות פלונית ויוצא לו אות אלמונית, למחשב שלי איפוא שאני יושבת זה גם קורה אבל אני מצליחה להסתדר עם זה על ידי הקשת alt+ num lock, ואצל מי שעובד מרחוק זה לא מצליח להסתדר, הדבר קורה בעיקר כשאני עובדת עם המחשב הזה אם אני לא עובדת עם המחשב הזה הכל בסדר.
זה פשוט בלתי אפשרי לעבוד כך, מקלידים ויוצא אותיות אחרות לגמרי
עוצו נא עצה לבעיה המציקה, שאלתי כמה טכנאים וכל אחד אומר שאינו יודע, מי יכול לעזור?
אני רוצה לוודא שהבנתי מה הבעיה:
מישהו משתלט בשולחן עבודה מרוחק למחשב שלכם, וכשהו מנסה להקליד דברים למחשב שלכם זה יוצא משובש.
הבנתי נכון?
אם כן...
מומלץ לצרף כמה שיותר פרטים על התקלה.

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה קורה גם באותיות רגילות, או יותר בסימנים מיוחדים?
ף ' / \ ? [ } וכד'
דרך איזה תוכנה אתם משתלטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה