מקום נחמד לשבת ל 25 זוגות

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכירים מקום כזה? שנה שעברה נסענו לפלטרין. מחפשים משהו אחר אולי מקום בלי אוכל ונביא קייטרינג
קבוצה של צוות.

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קטיפה;1094019:
מכירים מקום כזה? שנה שעברה נסענו לפלטרין. מחפשים משהו אחר אולי מקום בלי אוכל ונביא קייטרינג
קבוצה של צוות.

במצפה הושעיה יש מקום מקסים- פרח לי השם שלו אולי מישהו מכיר

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש חברה בשם קשרים שעוסקת בתיווך של מקומות אירוח. מאד מוצלח מניסיון. הם דואגים להתאמה של המקום, למחיר, ולעוד הרבה דברים.
דרך אגב את העלות על שירותיה היא גובה מבעלי המקום ולא מהמתארחים, כך שבכל מקרה נראה לי ששוה לכם להתעניין.

מס' הטלפון: 08-8046464 יעל

ויזואלית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בתל ציון מקום מהמם נוף , מחיר ברצפה אם רלונטי תגידי לי ואני אשיג לך מספר טלפון, מקום שקט שקט

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י ויזואלית;1094234:
בתל ציון מקום מהמם נוף , מחיר ברצפה אם רלונטי תגידי לי ואני אשיג לך מספר טלפון, מקום שקט שקט

אפשר אולי לקבל את המספר שלהם, אם זה עוד רלוונטי?!

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י ויזואלית;1094234:

זה מקום שמספק גם ארוחות? אפשר פרטים?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח גם לפרטים ולמספר טלפון.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה