מקבל מלגת 'דתות'? בימים הקרובים אתה אמור לקבל סכום נחמד!

אלי @@@

משתמש מקצוען
ברור שיש.
כל מוסד מקבל הודעה מסודרת מה התקבל.
להעלות לכאן לא נראה לי שיהיו מתנדבים.
התכונתי לקובץ כללי לא פרטי של האברכים
בהעלאה הקודמת מישהו העלה מסמך כזה
אשמח לדעת אם יש אותו גם בהעלאה הנוכחית
משום מה אני לא מוצא את האשכול שהעלו בו את הקובץ הנ"ל ולא את מי שהעלה אותו אולי מחקו את האשכול
קצת מוזר
בכל אופן אשמח אם יש למישהו מסמך עדכני המשרד של הכולל מכחיש שקיבל את הכסף ולכן זה ממש נצרך לכל אברכי הכולל

קבצים מצורפים

• 1687442723946.png
    1687442723946.png
    KB 124.9 · צפיות: 97
נערך לאחרונה ב:

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום לכולם אשמח שיעשו לי קצת סדר
בעלי קיבל כל חודש בעבר 590 שח
פעם אחרונה קיבל 730 שח
ושבועיים אחר כך עוד 515 שח
מישהו יודע להסביר לי מה זה הסכומים האלו ?
מה זה אומר?
תודה מראש.

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
למישהו יש מושג אם הדתות מגיע החודש -בעקבות המלחמה, [אחרי שבחינוך העצמאי לא הגיעו עדיין משכורות]

A052

משתמש סופר מקצוען
אין קשר בין החינוה"ע לדתות, ואין שום סיבה (ידועה) שלא יגיע.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
חינוך העצמאי-זה מגיע מכספים קאליציונים שמוקפאים כעת
חלקו.
קרי: אופק חדש.
הנהלות הרשתות החליטו [בצדק או שלא] לפעול בשיטת 'הכל או כלום', ולכן לא שילמו משכורות כלל.
(מעניין לבדוק האם שכר הבסיס נמצא בחשבונות של הרשתות והם לא מעבירים, או שהם התנגדו לקבלתם וזה עדיין באוצר)
דתות-זה מספר התקציב
כולו או חלקו?

ר' יהונתן

משתמש פעיל
א''א לדעת כלום
אבל בתקופה כזאת של מלחמה וקיצוצים די ברור לי שיהיה גם קיצו מסויים במילגות האברכים
בתקווה לבשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה