מידע שימושי מצת הפלא לנרות שבת

זיטומיר

משתמש פעיל
תמונה

קבצים מצורפים

• 60bba575-b8e8-4554-8bcc-29b253974961.jpg
    60bba575-b8e8-4554-8bcc-29b253974961.jpg
    KB 230.3 · צפיות: 165

אינסוף

משתמש מקצוען
לי יש את מצית הפלא הזה עם הקופסא וההכשר של הרב סירוטה (מי זה??) שלמתי עליו 120 ש"ח בחנות במאה שערים ממש ליד ככר השבת.
זה אותו מצית בדיוק כמו בebuy רק עם מדבקה שקופה ותוב לכבוד ש"ק (שאצלי כבר נמחק...)
אני עדיין מתקשה להתרגל להדליק אתו _יש לי כמעט שנה) הבנתי שהלכתית זה מותר אבל משהו בהרגשה נח לי יותר עם גפרור.

פעלעד

משתמש חדש
ראיתי כעת את הנידון, ומתוך היכרות קרובה אבהיר כמה נקודות
המצית הזו נכבית אוטומטית אחי 13 שניות, כך שאין כאן בעיה של כיבוי אחרי הדלקת הנרות, פשוט מחזיקים אותו דלוק עד שעוברים 13 שניות וזה נכבה לבד.
מלבד זאת לדברי הרב סירוטה, מדובר בהרב מאיר סירוטה מו"ץ העדה"ח בירושלים, מדובר כאן רק בגרמא, וכל הענין לא לכבות הוא חומרא של הרמ"א, כך שזה קרמא בחומרא...ו

FZ

משתמש חדש
השבוע בדק בית פרסמו קופון של המצית ב49.90 במקום 99.90

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש לי, מרוצה מאד.
מצית הרבה יותר מהר ממצית על בסיס אש.

לגבי הכיבוי באופן אישי בררתי עם רב וזה בסדר, אבל שכל אחד ישאל רב המקובל עליו.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי, מרוצה מאד.
מצית הרבה יותר מהר ממצית על בסיס אש.

לגבי הכיבוי באופן אישי בררתי עם רב וזה בסדר, אבל שכל אחד ישאל רב המקובל עליו.
כמה פעמים כבר הדלקת איתה?
בפעמים הראשונות הייתי מרוצה. אם כי לאחר 2-3 נרות מודלקים - האש נכבת וצריך לסגור ולפתוח, לא נורא
הבעיה שלאט לאט הטיפטיפונת חלב שנוטף מהציפוי של הפתילה של הנר - חוסם לי את המגעים
ואז מתחילים לשחק, לסגור לפתוח - לא נדלק, לסגור לפתוח לא נדלק, לנסות לנקות עם האצבע את החלב- סוף סוף נדלק. ושוב
לא מתאים לי ההתעסקות הזו תוך כדי הדלקת נרות....
(מלבד זאת שפעם אחת חטפתי זץ' כשהזרם התחיל שוב תוך כדי שניקיתי את החלב)
לדעתי מתאים רק למדליקות בשמן ופתיל צף

אידי

עיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מדליקה גם נרות ויש לי מחנוכה ,נהנית כל שבוע מחדש
אולי מי שמדליקה עם הגפרורים הארוכים אז לא כ'ככ צריכה את השינוי, אבל מי שמדליקה עם הרגילים המצית פשוט תענוג.

אליכסנדר

משתמש פעיל
‫לאור בקשת רבים נפרסם הצעת מחיר מסודרת- מחיר יחידה בחנות 110-130 המחירים המיוחדים שלנו לשבוע בלבד, 10 יחידות 85 ש"ח ליחידה, 20 יחידות 80 ש"ח ליחידה 30 יחידות 75 ש"ח ליחידה 50 יחידות ומעלה 65-70 ש"ח ליחידה פנו אלינו עוד היום. 025097911db*gmail.com‬

פעלעד

משתמש חדש
אני חושב שזה מצית כמו של "המאיר" שיש בחנויות, שהוא הרבה פחות יפה, וגם יותר שביר.

אני הבנתי מהיבואן שהביא ראשון את המצית המקורי לארץ, שבעוד כחודש מגיע הפתעה סוג מצית חדשה עם פטנט מאד מעניין שעדיין אין בשום מקום, הוא לא מוכן לפרט לפני שזה מגיע ארצה.

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
אני חושב שזה מצית כמו של "המאיר" שיש בחנויות, שהוא הרבה פחות יפה, וגם יותר שביר.

אני הבנתי מהיבואן שהביא ראשון את המצית המקורי לארץ, שבעוד כחודש מגיע הפתעה סוג מצית חדשה עם פטנט מאד מעניין שעדיין אין בשום מקום, הוא לא מוכן לפרט לפני שזה מגיע ארצה.
מי מוכר את של המאיר ובכמה?

שימו פס-טה

משתמש פעיל
ראיתי אצל מישהו מצית להדלקת נרות שב''ק שעובדת על חשמל ונטענת, חיפשתי בהרבה מקומות ולא מצאתי באם מישהו יכול/ה לעזור לי אשמח מאד, בתודה מראש.
לא הסתכלתי על כל התגובות אבל נרא לי שראיתי בחנות שימעלה בביתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה