מצלמות מקצועיות

תלתלי

משתמש פעיל
מחפשת לקנות מצלמה טובה וחדשנית
מתלבטת בין:
ניקון-D7000 או D6500
ובין:
קנוןD70
הבעיה העיקרית שלי היא עם ניקון-
שאני לא אוהבת את הצבעים בתמונה-יותר מדי צהוב-מכירים את הבעיה?
בכל זאת על מה אתם ממליצים?
תודה רבה

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
צבעים צהובים ? מכוונים נכון את הוויט באלאנס
בקנון הצבעים נוטים למג'נטה.
עניין של טעם (עם עדיפות לניקון גם בצבע וגם בנוחות התיפעול :))

אם כבר לשלם את המחיר של ה-70D, עדיף ללכת על ה-D7100, היא עם יותר מ"פ, עם 2 כרטיסי זיכרון, ויותר נקודות פוקוס (לא מוצלבות). אא"כ צילום וידיאו חשוב לך שאז לקנון יש יתרון.

תלתלי

משתמש פעיל
נכתב ע"י דוד דנברג;1118528:
צבעים צהובים ? מכוונים נכון את הוויט באלאנס
בקנון הצבעים נוטים למג'נטה.
עניין של טעם (עם עדיפות לניקון גם בצבע וגם בנוחות התיפעול :))

אם כבר לשלם את המחיר של ה-70D, עדיף ללכת על ה-D7100, היא עם יותר מ"פ, עם 2 כרטיסי זיכרון, ויותר נקודות פוקוס (לא מוצלבות). אא"כ צילום וידיאו חשוב לך שאז לקנון יש יתרון.

תודה.
הענין שעדין אחרי כיונון ה"וויט בלאנס" הצבעים שונין לי מבמה שאני רגילה לראות בעיניים=כמו ה"קנון"...
עדין שווה שהשתעבד לתמונות לטובת "ניקון"???????

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תלתלי;1118554:
תודה.
הענין שעדין אחרי כיונון ה"וויט בלאנס" הצבעים שונין לי מבמה שאני רגילה לראות בעיניים=כמו ה"קנון"...
עדין שווה שהשתעבד לתמונות לטובת "ניקון"???????
אם הבנתי נכון אז ההבדל הוא בג'יפג ולא בראו, גם אם זה לא נכון בעולם הדיגיטלי של ימינו זה לא רלוונטי כי אפשר לשחק עם הגוונים.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
השאלה הרגילה 'קנון או ניקון??'
לשתי החברות יש מצלמות ועדשות מעולות, ובשתיהם אפשר להוציא תמונות .

כדאי לנסות להרגיש אותם ולראות מה יותר נוח *לך*
ואם יש חברים קרובים או משפחה בחברה מסוימת, לפעמים זה יכול להיות יתרון כי אפשר להעזר בהם
(בציוד או ידע)

Hirsh KOT

משתמש רשום
בקנון הזו יש מערכת חדשנית מעולה שמאפשרת צילום live view מעולה, הוא מהיר ותופס מייד בלי התופעה של "צייד" הפוקוס שיש בשאר המצלמות. וזה גם מאפשר פוקוס אוטומטי בוידאו, אם זה חשוב לך. יש לה גם מסך מפרקי וwifi. פרט לזה אין הבדל משמעותי כל כך. שניהם מעולות.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
D6500??? לא מכיר את החיה הזו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה