מצלמה עם wi-fi

אסך הצלחה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
דוקא היו כאן אשכולות על הנושא-אני לא מוצאת:(
מישו יכול לעזור?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אסך הצלחה;1989077:
מישו יכול לעזור?

יש כיום לא מעט כאלו
ויש פתרונות גם למצלמות ללא הwifi

D750 של ניקון קיים בה wifi

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למניעת בעיות ופולמוסים מיותרים, תן שם של החברה והדגם של המצלמה, ואכתוב לך אם ישנה בעיה.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אסך הצלחה;1989077:
מישו יכול לעזור?

מה בדיוק את רוצה?
איך מנתקים?
איך מתחברים?
האם זה כשר?(אם זה השאלה אני ממליץ לך לא לשאול, כי סתם יהיה פה ויכוח על העניין)

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י הדוד סם;1989102:
מה בדיוק את רוצה?
איך מנתקים?
איך מתחברים?
האם זה כשר?(אם זה השאלה אני ממליץ לך לא לשאול, כי סתם יהיה פה ויכוח על העניין)

איך wifi יכול להפוך מצלמה ללא כשרה?
אתה בכלל מבין איך זה עובד?

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ל70D של קנון גם יש, זה מאפשר צפייה והעברת קבצים, ושליטה על המצלמה.

yanive

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לחבר D700 D610 לWIFI ? תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה