דרוש מידע מצלמה במחשב נייד לא עובדת, אשמח לעזרתכם..

studio-outline

משתמש מקצוען
שלום,
המצלמה פועלת במחשב ובכל זאת מופיע לי כך...
מה יכול להיות?

תודה רבה!

קבצים מצורפים

• מצלמה.png
    מצלמה.png
    KB 28.3 · צפיות: 23

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
המחשב קיבל אולי מכה או משהו?
קרה לי פעם במחשב שנפל.
הנורה דלוקה אבל המצלמה לא במקום, אי אפשר לצלם, להסריט, להיות עם מצלמה פתוחה בזום....

אנטוריום

משתמש מקצוען
המחשב קיבל אולי מכה או משהו?
קרה לי פעם במחשב שנפל.
הנורה דלוקה אבל המצלמה לא במקום, אי אפשר לצלם, להסריט, להיות עם מצלמה פתוחה בזום....
זה לא המקרה כי הפוך המצלמה כן עובדת...
זה כנראה משו בהגדרות כדאי לחטט קצת ולבדוק שם...

paoawaear

משתמש פעיל
אם יש לכם מצלמת רשת שלא מובנת כדאי לנסות איתה ולראות

paoawaear

משתמש פעיל

בסדר, נכון יש מצלמה שמובנית על המחשב?
אז מה שאני התכוונתי זה שאם יש לכם להשיג מצלמת רשת שהיא בעצם מצלמה קטנה שמחברים אותה בכבל יו אס בי ואז לראות, אם עובד, אז מדובר בתקלה במצלמה שמובנית על המחשב, ואם לא עובד גם, כנראה מדובר בתקלה במערכת מצרף תמונה של מצלמת רשת

צילום מסך 2023-11-07 235858.png

The Little Boy

משתמש צעיר
דרייבר הוא סוג של תוכנה המקשרת בין המחשב לרכיבים וציוד נלווה (מקרופון, מצלמה, עכבר וכד').
אם אין דרייבר המחשב לא ידע לתקשר עם המצלמה.
הדרך הפשוטה היא להכנס ל'מנהל ההתקנים', לסמן את המצלמה, להסיר התקנה ולהתקין מחדש. (אולי יספיק לעדכן).1699468267927.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה