"מציץ מן החרכים..."

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רעיון מקסים, הבעה מתאימה ומיקום מצויין בפריים, מתאים ל... ;)
התאורה מאחור מוסיפה מאוד, צילמת אותה עם הציוד החדש ?
אגב, זה עם עדשת הטמרון 18-270 או האחרות ?

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

למרות שזה נראה מבויים (מה שלא חביב עלי) פריים פתוח יותר היה הופך את הצילום מ-סביר למצויין.

רקע בהיר, גוף כהה, היו מייצרים (כפי שכבר פה אפשר לראות בשוליים) משולש צורה של הגוף + הפרצוף המציץ. וכמובן מבע אמיתי יותר היה עוד יותר משדרג.

בהצלחה.

יעקב דיויד

משתמש צעיר
דוד - התאורה האחורית היא טבעי לגמרי.... והעדשה היא של החבר לי ה 85 mm צמצם 1.4

יעקב - אכן הצילום הוא מבויים ואפי' הרעיון נלקח מצילום שראיתי... ובכללי אני מעדיף צילומים מבויימים....

וסליחה שאני לא מצטט,, עדיין לא למדתי איך..........

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נראה לי שהיה כדאי שלא יראו את ההשתקפות שלו מאחורה...

waxtudio

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רעיון ממש חמוד, לטעמי, אם החור היה קצת יותר קטן זה הי יותר יפה, אבל שוב, זה לטעמי האישי.

יעקב דיויד

משתמש צעיר
"אורט" - אני כבד את טעמך אם כי "לטעמי" עדיף כך ובכוונה באתי לצד הזה של הבריזנט בשביל שהתאורה האחורית תתן ענין נוסף בצילום...

ותודה לך ולשאר "המבקרים והמודים.."

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה