אלי-אקספרס מציאת פלאפון בעלי אקספרס

ענבים טעימים

משתמש רשום
מחפשת להזמין טלפון כשר מאלי - משהו חזק טוב ומומלץ!
והכי חשוב! שהוא תומך בכל סוגי הסימים....
בעקבות שהשבוע הזמנתי נוקיה c2 והייתי צריכ הלהתחיל להתעסק בניודים וכו'.... כי זה לא תמך בכל סוגי הסימים.

haiosi

משתמש פעיל
מקפיצה
מישהו קנה לאחרונה פלאפון טוב מאלי אקספרס?
נוקיה 105 דור 4 (2023) שקניתי ב-100 ש"ח באלי אקספרס (עברית מלאה - הגיע לי תוך 8 ימים):
ק.ש.

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נוקיה 105 דור 4 (2023) שקניתי ב-100 ש"ח באלי אקספרס (עברית מלאה - הגיע לי תוך 8 ימים):
ק.ש.
מתאים לכל חברות הסים?
השמיעה טובה ועם קליטה?
תודה

qpqpqp

משתמש רשום
נוקיה 225 פלאפון מעולה, משמעותי יותר זול מבחנויות.
החלפנו גירסה לגרסה כשרה ב50 שח בחנות.

haiosi

משתמש פעיל
מתאים לכל חברות הסים?
השמיעה טובה ועם קליטה?
תודה
אפשר לפרוץ את זה שיתאים לכל החברות - עולה בחנויות לפרוץ 50 או 80 ש"ח
אפשר להשתמש בסים של הוט או גולן, הסים נחסם, מתקשרים והם פותחים (זה מה שאני עשיתי)
בינתיים השמיעה והקליטה נראים מעולה, אבל אין זה את זה מספיק זמן.... אעדכן בהמשך

Python

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אפשר להשתמש בסים של הוט או גולן, הסים נחסם, מתקשרים והם פותחים (זה מה שאני עשיתי)
@haiosi קניתי את הפלאפון הזה, יש לי סים של סלקום וכתוב שהוא מושבת,
האם יש צורך לקנות סים חדש? או שיש דרך להשתמש בסים הזה?

haiosi

משתמש פעיל
@haiosi קניתי את הפלאפון הזה, יש לי סים של סלקום וכתוב שהוא מושבת,
האם יש צורך לקנות סים חדש? או שיש דרך להשתמש בסים הזה?
לא ניסיתי. נראה שלא, לפי האשכול הזה:

אבל בכל אופן, אני הייתי מנסה להתקשר למוקד שירות (טכני) של סלקום, הם עונים מהר.
אם הצלחת/לא הצלחת, נשמח מאוד שתעדכן כאן.

בכל מקרה, מה הבעיה לנייד להוט וכדומה?

דגש חזק

משתמש פעיל
אני גם קניתי מאליאקספרס פלאפון נוקיה 230 והוא מחזיק לי כבר שנתיים בלי עין הרע, וצריכה עוד פלאפון כזה, הבעיה שהקישור ממנו הזמנתי כבר לא תקין, יש מה לעשות???
יש למישהו קישור טוב?

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לדעת האם המכשיר מומלץ
הבטריה עובדת טוב ולא נגמרת מהר?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה