מצגת שלא עובדת במכשיר DVD

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני עשיתי מצגת למחנה וסגרתי את זה רגיל בפרימייר כשהבאתי להם הם אמרו לי שזה עובד להם במחשב אך לא במכשיר dvd הם אמרו שצריך לסגור את המצגת בסיומת מיוחדת
איך אני עושה את זה?

תודה רבה!

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אף אחד לא יודע איך עושים את זה?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כשאת אומרת שסגרת בדיוידי, האם את באמת סגרת בדיוידי או לא? ואני לא מתכוון שהקובץ שוכן בתקליטור של דיוידי, אלא שהקבצים בפנים הם של דיוידי, תפתחי את הדיסק ותראי האם יש שם תיקיות VIDEO TSו AUDIO TS, אם כן, אז סגרת לדיוידי והסיבה היחידה שזה לא עובד להם, זה כי אולי צרבת את זה מהר מידי, אל תצרבי מעבר ל X8 במהירות.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סיבה נוספת שהדיוידי שלהם לא מכיר דיסקים צרובים....

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא, באמת שפתחתי את הדיסק היה רק את הסרט לבד בלי עוד קבצים
אז באמת,איך צורבים אותו לקובץ שלDVD בפרימייר?

דחוף להיום! תודה!

eshkolit

משתמש רשום
יש לך הוראה אקספורט לדי וי די שם תמצאי את זה כמובן ב FILE

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה