מידע שימושי מצבר שבת במקום גנרטור

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על ההקפצה!
אשמח גם למידע בנושא.

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
אחרי הרבה בירורים עשינו בסוף גנרטור רגיל. (זה לא היה כ"כ פשוט לחבר אותנו טכנית אבל נמצא ב"ה פתרון)
השיקולים שלנו היו אלו:
- מצבר רציני (גם למזגן ולא רק לתאורה) תופס הרבה מקום
- כשרוכשים מצבר צריך לחשב את הצריכה הממוצעת המקסימלית לשבת ולרכוש לפי זה. מה שאין כן בגנרטור שניתן לשנות את הצריכה בהתאמה (חורף/קיץ/גודל המשפחה) וכן צריך לחשב את הצריכה ל-10 שנים הבאות...
- העלות החד פעמית היא גבוהה מאד. (לנו יצא בין 10,000 ל-15,000) מה שאין כן בגנרטור שזה תשלום חודשי
- לגבי אנרגיה סולארית לא בררנו כיון שאין אצלינו גישה לגג.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אחרי הרבה בירורים עשינו בסוף גנרטור רגיל. (זה לא היה כ"כ פשוט לחבר אותנו טכנית אבל נמצא ב"ה פתרון)
השיקולים שלנו היו אלו:
- מצבר רציני (גם למזגן ולא רק לתאורה) תופס הרבה מקום
- כשרוכשים מצבר צריך לחשב את הצריכה הממוצעת המקסימלית לשבת ולרכוש לפי זה. מה שאין כן בגנרטור שניתן לשנות את הצריכה בהתאמה (חורף/קיץ/גודל המשפחה) וכן צריך לחשב את הצריכה ל-10 שנים הבאות...
- העלות החד פעמית היא גבוהה מאד. (לנו יצא בין 10,000 ל-15,000) מה שאין כן בגנרטור שזה תשלום חודשי
- לגבי אנרגיה סולארית לא בררנו כיון שאין אצלינו גישה לגג.
כאחד שכבר משתמש כ7 שנים במצברים מבית מאירי שבת אני יכול להגיד לכם אני מאוד מרוצה. לא היה לי בכלל תקלות אני משתמש בכל הבית כולל מזגן ופלטת שבת. אני לא יודע על איזה רעש מדברים (אולי אצלהם זה ממש בתוך הבית אני לא יודע... ועל זה אני יכול לומר שבמאירי שבת הם מאוד יצירתיים בתחום) כמו כן במאירי שבת נתנו לי תשלומים מאוד נוחים ממש שזה יצא כ400 ש"ח לחודש....
אני כבר לא מדבר על השירות הטוב שלהם....
אגב עם מדברים על לחשב בקניה לגבי 10 שנים הבאות זה ממש לא נכון כי דווקא במצבר אפשר להוסיף על יחידות ככל שרוצים ומתי שרוצים...... וגם לא צריך לשלם על שבתות שלא נמצאים בבית כמו גנרטור....
אני משתמש בהם גם במקרים של הפסקת חשמל שכונתי... ואני מרגיש מאוד בנוח עם זה חוץ מלהרים מתג בערב שבת אני לא צריך לעשות כלום .....
אני ממליץ עליהם בחום ממש הנייד של זה שקניתי אצלו הוא 0548444458 0548444350 026233343

נערך לאחרונה ב:

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
והאם באמת מצברים לא יכולים לספק 3 ימי חג?
נו באמת לפעם בכמה שנים יש הרבה פתרונות יצירתיות כגון שימוש בגז במקום פלטה... וחישובי השעות שיתאימו לכמה ימים

ביתי

משתמש מקצוען
בחישוב כללי
הרי המצבר נטען מהחשמל
זה לא יוצא יותר יקר מגנרטור?
אני מתכוונת שבעצם הצריכה של שבת לוקחת אותה מהחשמל אחרי שבת
ואז החשבון חשמל לא מאוד מנופח?

גזל"ט

משתמש חדש
מצברים לשבת

מצברים לשבת:
יש לי גם למזגנים ואני מאוד מרוצה.

הרב היינריך שליט"א המומחה לכך, ויש לו הרבה סבלנות להסביר הכל על כך.
פאל': 151548453994 משאירים הודעה והוא חוזר.

עלויות: לפי כמות הצריכה. תשאלו הכל את הנ"ל.
כמה חשמל אפשר לצרוך עם זה: כנ"ל.

רעש: כשהמאוור פועל יש מעט זמזום כמו מאוורר.

בהצלחה

מה מס' הנייד שלך?
(אין לי אפשרות לשלוח הודעות פרטיות)

באטלען

משתמש צעיר
מה העלות של אנרגיה סולארית
לדירה רגילה עם מזגן מרכזי
כמה פלטות צריכים עבור זה / מה השטח הדרוש לכך?
והאם יש החזר מחברת חשמל?
האם זה חשמל לכל השבוע או רק לשבת ?

mmbbcc

משתמש פעיל
ממיר.jpg

rew3020

משתמש מקצוען
גם את המצברים אפשר לרכוש בתשלומים, וגם גנרטור בד"כ הם גובים עלות חיבור.
עוד עניין תברר בגנרטור הקרוב אליך כמה בכלל הם מאפשרים. לא כל גנרטור מאפשר כח חשמל בלי הגבלה.

למעשה בד"כ לשלם על גנרטור בשביל לקבל מספיק כח למזגנים וכו ', מגיע לסכומים גבוהים ביותר.
לעומת זאת במצבר ניתן הרבה יותר לשחק ולנצל.

[מי שלא מכיר - מצבר זה כח בכמות אחידה במהלך כל הזמן, במצבר ניתן להשמש בזמן מסויים בצריכה גבוהה על חשבון צריכה נמוכה בזמן אחר]

ח0526

משתמש חדש
לי יש מצברים כבר 8 שנים אני ממליץ בחום לכולם. 0 תקלות 0 רעש והמון שימוש. יש לי תחנת חשמל פרטית וגם כשנופל החשמל במודיעין עילית בחורף וזה קורה אני מכוסה שלא נדבר על שבתות שלפעמים נופל הגנרטור ואצלי לא, העלות היא שליש ממחיר גנרטור במצטבר ורק צריך קצת לחשבן בר"ה +שבת

מלינקה

משתמש פעיל
אנחנו עשינו מצברים לפני כ-5 שנים בעלות מטורפת של יותר מ-30 אל"ש עם אחריות ל-10 שנים. בהתחלה נהנינו מאוד אבל לאט לאט הבטריות נחלשו והחזיקו פחות ופחות זמן, ז"א בשבת אחה"צ היה נופל החשמל כל שבוע בשעה מוקדמת יותר...לא אלאה בתאורים על שבתות הקיץ החמות בלי מזגן, בלי מקרר ומקפיא... והלחץ שכל שניה זה הולך לקרות...
כדי לקבל שירות מהמוכר היה צריך עשרות טלפונים כל פעם עד שהוא בא, אכן פעם או פעמים החליף לנו כמה בטריות אבל באיזשהו שלב התנער מהאחריות באומרו שאינו מתעסק עם זה כבר...לא עונה לנו לטלפונים.
הקיץ עברנו לגנרטור.
כל שבת אני מברכת על כך, מזגן בשפע, אין לחץ שעוד רגע יכבה האור... יומיים חג השבועות בלי לחשב שעות וחלקי שעות...

זושא דרבנן

משתמש צעיר
האם יש בעי'ה מבחינת 'הג'ה' שאחראים על המקלטים, להניח מצברים במקלט של הבנין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה