נמצא מצאתי רב קו ע"ש דינה הורביץ

חדוה mp3

משתמש חדש
יש דינה הורביץ שגרה בשכונת רמות בירושלים,
אולי כדאי להסתכל בספר טלפונים- ולנסות להתקשר ולשאול....

סבא ישראל

משתמש מקצוען
בכלליות אפשר לדעת את האזור של בעל הרב קו ע"י הכנסה של הרב קו לעמדת טעינה ולבדוק מאיפה לאיפה הוא נוסע
יש רישום ברב קו של כל הנסיעות ואם רואים נניח שיש נסיעות ב-7 בבוקר מרמות א' כנראה שבעל הרב קו גר ברמות א'

נחמה למה

משתמש פעיל
בכלליות אפשר לדעת את האזור של בעל הרב קו ע"י הכנסה של הרב קו לעמדת טעינה ולבדוק מאיפה לאיפה הוא נוסע
יש רישום ברב קו של כל הנסיעות ואם רואים נניח שיש נסיעות ב-7 בבוקר מרמות א' כנראה שבעל הרב קו גר ברמות א'
אף פעם לא חשבתי על זה!
איזה רעיון טוב!!!

סבא ישראל

משתמש מקצוען
ועכשיו שאני חושב על זה
אם רואים נסיעות כל בוקר בשעה 7 מתחנה פלונית ונתלה שם שלט (אם אנחנו באזור או ממש נחמדים) כנראה שנמצא את בעל הרב קו

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
איך בודקים את זה?
לא מוצאת אופציה כזאת ברב-קו אונליין....

סבא ישראל

משתמש מקצוען
לוחצים על "ערך צבור"
אני רואה שהוא נותן רק 6 נסיעות חשבתי שיותר
גם לא נותן מיקום דהיינו תחנת עליה
בקיצור טעיתי

מירימ

משתמש פעיל
ביום ראשון האחרון בקו 401 לירושלים,
מישהו מכיר?

נשואה? אם כן אני מכירה. אבדוק
יש לך אולי תמונה של הרב קו?
היא אומרתשיכול להיות שזה שלה
כמעט לא משתמשת
אבל בדיוק בראשון מישהו נסע לירושלים והיא לא מוצאת את שלה
אם יש לך תמונה אשמח להשאיר לך מייל לשליחה שתוודא

תזכי למצוות

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
יש לך אולי תמונה של הרב קו?
היא אומרתשיכול להיות שזה שלה
כמעט לא משתמשת
אבל בדיוק בראשון מישהו נסע לירושלים והיא לא מוצאת את שלה
אם יש לך תמונה אשמח להשאיר לך מייל לשליחה שתוודא
אני יכולה לצלם,
תשאירי מייל ואשלח לך.
תבררי איתה גם אם יש לה חופשי חודשי על הכרטיס....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה