דרוש מידע מצאתי רב קו - מה אני אמור לעשות?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פירסמתי כבר כאן
ולא קיבלתי שום תגובה, ניסיתי לפרסם במרכז האבידות ב'נדרים פלוס' ושם לא מאפשרים לפרסם מודעת השבת אבידה על רב קו
מה בעצם אני אמור לעשות? יש עניין להחזיק עד שיבוא אליהו או שבכל מקרה בעלת הרב קו יכולה להנפיק מחדש כרטיס כולל הערך הצבור ברב קו הישן

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
לא בטוח שזה כזה קריטי למאבדת
היום אפשר לעשות רב קו חדש ולהעביר את כל הערך צבור לשם
ויתכן שזה מה שעשתה המאבדת
את/ה יכול/ה לבדוק אם הכרטיס פעיל או חסום.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא בטוח שזה כזה קריטי למאבדת
היום אפשר לעשות רב קו חדש ולהעביר את כל הערך צבור לשם
ויתכן שזה מה שעשתה המאבדת
את/ה יכול/ה לבדוק אם הכרטיס פעיל או חסום.

אני גבר
אבדוק האם הכרטיס פעיל או לא
אם הוא לא פעיל אני זורק אותו בלב שקט, ברור שהיא הוציאה רב קו חדש
אם הוא כן פעיל יש בשביל מה להחזיק אותו או שבכל מקרה היא תוציא חדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה