מע"מ - שאלה האם מותר לקזז?

YASMIN

משתמש פעיל
הי,
יש לי שאלה לגבי 2 חשבוניות האם יכולה לקבל תשומות:
1. חשבונית אירוח תושב חול - מלון, לא אוכל. האם מוכר? (היה כנס בחברה והזמינו אורח מחול לדבר בכנס)
2. אירוע חברה נופש זוגי 3 ימים - האם מוכר במע"מ (אציין כי לא הייתה שם שום פעילות שקשורה לעבודה .. רק פינוקים)

תודה רבה

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
הי,
יש לי שאלה לגבי 2 חשבוניות האם יכולה לקבל תשומות:
1. חשבונית אירוח תושב חול - מלון, לא אוכל. האם מוכר? (היה כנס בחברה והזמינו אורח מחול לדבר בכנס)
2. אירוע חברה נופש זוגי 3 ימים - האם מוכר במע"מ (אציין כי לא הייתה שם שום פעילות שקשורה לעבודה .. רק פינוקים)

תודה רבה
1. כן
2. הייתי ממליץ להתייעץ עם הרו"ח של החברה, זה דברים עדינים שכדאי שמישהו שמתמצא חזק בפרטים של החברה (וגם שלוקח אחריות) יענה עליהם

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה