אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה לרכב

yyff

משתמש פעיל
@שלמה ברנד מה עושים עם מיצובישי גרנדיס, באלי אקספרס יש שני דגמים [שגם הבאת אותם] אחד לא מתאים בפאנל, וההוא שלא כולל פאנל לא מתאים בגודל לפאנל שיש בישראל,
יצא לך להתקין מערכת על מיצובישי גרנדיס?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
@שלמה ברנד מה עושים עם מיצובישי גרנדיס, באלי אקספרס יש שני דגמים [שגם הבאת אותם] אחד לא מתאים בפאנל, וההוא שלא כולל פאנל לא מתאים בגודל לפאנל שיש בישראל,
יצא לך להתקין מערכת על מיצובישי גרנדיס?
לגרנדיס כבר כתבתי שזה מסובך אבל מה שאני ראיתי שפה בארץ מתקינים זה בלי להחליף את כל הפאנל רק מוסיפים מסגרת למולטימדיה של 9 אינץ ומשאירים למטה את הטייפ הקיים
אני עדיין לא התקנתי את כל המערכת בגרנדיס אבל כבר פתחתי בשביל מישהו לסדר לו משהו

yyff

משתמש פעיל
לגרנדיס כבר כתבתי שזה מסובך אבל מה שאני ראיתי שפה בארץ מתקינים זה בלי להחליף את כל הפאנל רק מוסיפים מסגרת למולטימדיה של 9 אינץ ומשאירים למטה את הטייפ הקיים
אני עדיין לא התקנתי את כל המערכת בגרנדיס אבל כבר פתחתי בשביל מישהו לסדר לו משהו
הבעיה שלמעלה לא נכנס 9 אינץ

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
שלום וברכה ,
יש לי קיה נירו עם וייז ופנגו בלבד {ככה מגיע מהחברה} משהו יודע אם יש אפשרות לפרוץ את המערכת לאנדרואיד רגיל??

שלמה ברנד

משתמש פעיל
המחירים די יקרים ולא מוכר מומלץ
פה יש לך ממוכר מומלץ ובשביל וייז עדיף לקנות מדגם T10 ומעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה