אריק פולטו

משתמש חדש

שלמה ברנד

, אני רוצה לקנות חיישני רוורס לרכב (יש לי כבר מצלמת רוורס) לרכב יונדאי I25 2013​

הייתי שמח לקבלת המלצות היכן ניתן לקנות ולהתקין זאת
ומה בערך המחיר שזה עולה

תודה רבה,

שלמה ברנד

משתמש פעיל

שלמה ברנד

, אני רוצה לקנות חיישני רוורס לרכב (יש לי כבר מצלמת רוורס) לרכב יונדאי I25 2013​

ומה בערך המחיר שזה עולה

תודה רבה,
אם אתה לא יודע להתקין אז תלך לאוטו דיפו זה עולה שם 200 שקל כולל התקנה חבל להזמין ואחרי זה לחפש מי שיתקין לך

avi++

משתמש מקצוען

שלמה ברנד

ומה בערך המחיר שזה עולה

תודה רבה,
אני הזמנתי לפני שבוע את זה (ק''ש), מחכה שיגיע
ההתקנה לא אמורה להיות יותר מדי מסובכת
יש סרטונים ביוטיוב, לדוג' זה

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
פריוס
ייבוא אישי
איך משנים במזגן מפרנהייט לצלזיוס?
17169954709608717488923237565751.jpg

אריק פולטו

משתמש חדש
אם אתה לא יודע להתקין אז תלך לאוטו דיפו זה עולה שם 200 שקל כולל התקנה חבל להזמין ואחרי זה לחפש מי שיתקין לך
הלכתי אליהם וכרגע לצערי אין להם מתקין לתקופה הקרובה, האם יש מקום אחר שאתה ממליץ עליו באזור בית שמש או בירושלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה