מערך שיעור לכיתה ב על מילות שאלה

נוו...נוו..

משתמש רשום
אני צריכה מערך שיעור לכיתה ב על מילות שאלה (מי, כמה,מתי,איפה)
יעזור לי מאוד כל רעיון אפשרי וגם למזכרת בסוף השיעור
תודה

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מערך אין לי וגם לא משהו מסודר, אבל רעיון יש
סוג של סיפור על אותו רעיון של הבדיחה עם הנימוסים (זה זה שהלך לעיר הגדולה ואמר את כל מילות הנימוס ברצף)
לערבב בכוונה בסיפור את מילות השאלה כמו- איפה השעה?
מתי מגיעים לבני ברק?( במקום איך)
למצוא את הטעויות יחד עם התלמידים, לנסות להכניס את כל מילות השאלה השימושיות ביום יום בשפה התואמת גיל גם בצורה הנכונה- כלומר שיהיה צריך לכתוב אותם, וגם בטעויות- כלומר שיהיה כתוב אותם לא במקום הנכון

אריסון

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• מילים ששואלים שאלות מילות שאלה כיתה ב.pdf
    KB 523.8 · צפיות: 268

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה