דרוש מידע מעקב שליחת אימייל

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כנראה לא הובנתי,
אין לי אפשרות לחסום אותך מלראות אם אני פותחת הודעות שאת שולחת לי
זה הכוונה?
לזה התכוונתי.
שבעצם את אומרת שכל מי שירצה יוכל לשלוח לי הודעות ולראות אם פתחתי אותם או לא, ללא יכולת מצדי לחסום אופציה זו, ואני אומר שזה לא נשמע הגיוני.

רחלללל

משתמש פעיל
לזה התכוונתי.
שבעצם את אומרת שכל מי שירצה יוכל לשלוח לי הודעות ולראות אם פתחתי אותם או לא, ללא יכולת מצדי לחסום אופציה זו, ואני אומר שזה לא נשמע הגיוני.
הגדרת את זה טוב,
אבל אין אפשרות לשלוט על זה,
אם תמצא פתרון- תעדכן,

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
לזה התכוונתי.
הגדרת את זה טוב,
אבל אין אפשרות לשלוט על זה,
אם תמצא פתרון- תעדכן,
בהחלט שיש פתרון חלקי
להגדיר במייל שהוא לא יפתח תמונות אוטומטי

הרי התוסף הזה עובד שהוא מצרף לכל מייל שלך תמונת קישור וברגע שאת פותחת את המייל התמונה נפתחת ומשדרת לאתר שלהם שהקישור נפתח
ולכן בהאוטלוק שהוא בדרך כלל לא פותח תמונות אוטומטי אז הוא בדרך כלל לא מעדכן האם זה נפתח

גינדי

משתמש מקצוען
אולי משהו ידע לעזור לי?
הסרתי את התוסף לפני כמה חודשים עכשיו אני מנסה להתקין והוא לא נותן לי , גם אחרי שאני לוחצת על טען מחדש.
(אני יוסיף שאני בנטפרי אולי זה קשור?)
1668285502045.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה