עזרה מעקב אחרי דרכון, דחוף!

ר. פ.

משתמש רשום
הזמנתי דרכון לבת שלי
והטיסה מתקרבת ואני לא מקבלת את זה
הבנתי שאפשר לעקוב אחרי הדרכון
אבל לא קבלתי מספר מעקב ממשרד הפנים
יש למישהו דרך לעזור בנידון ???
זה דחוף מאוד!!!
תודה רבה !

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
  1. איך אני יודע שהדרכון בדרך אלי?
    לאחר שדרכונכם יועבר לרשות הדואר למשלוח לכתובתכם, תקבלו מסרון ובו מספר מעקב וקישור לבדיקת מצב הדרכון לאחר שליחתו אליכם.
קיבלת ?

ר. פ.

משתמש רשום
מסרון sms?
אין לי sms ולא הודעות אחרות בנייד
מה האופציות?

תהילוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני גם מחכה כבר מעל חודש ולא קבלתי

redux

משתמש רשום
אפשר תמיד לפנות לרשות האוכלוסין וההגירה בטלפון *3450 (ולחכות שעה על הקו).
הם נותנים מענה לפניות ציבור.

תהילוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא נותנים אפשרות של מידע איפה הדרכון נמצא
נתקו עלי

STBN

משתמש רשום
הבנתי שהשליחים מגיעים, דופקים בדלת, אם אין מענה הם פשוט הולכים.
אני שלחתי מייל אליהם, יש מענה יחסית מהיר, הפקידה כתבה לי שהדרכון חזר אליהם וניתן לבוא לאסוף מלישכה ששם עשיתי את הדרכון.
ככל הנראה זה שם
תנסי פשוט להגיע.
בהצלחה!

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אצלי דפק דוור ולא פתחו לו
אז הוא שם במרכז מסירה ורשם שם של ממ"ס שרחוק ממני מאד
בתכלס, לקח לי כמה שבועות להגיע לממ"ס המרוחק
ושם להפתעתי מודיעים לי שהחבילה נמצאת בממ"ס שקרוב אלי
:mad:

תהילוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך אתם יודעים איפה הוא שם?
יש לכם אולי את המייל ברור?
אשמח
תודה

ר. פ.

משתמש רשום
אצלי הדרכון עדיין בהנפקה(ככה אומרים במשרד הפנים)
אין לי מושג איך מזרזים את זה,
אבל זה דחוף ברמות(שבוע לטיסה)
למישהו יש דרך ??????

ר. פ.

משתמש רשום
לאחר שעות ארוכות של המתנה כמה ימים, החלטתי שאני מתקשרת ב8.00 בבוקר על הדקה, חיכתי 19 דקות, וענו לי, אבל מעבר לזה לא רצו להגיד כלום! חוץ מלהביא את המס' מעקב שכמובן עדיין איננו זמין מכיון שזה עדיין לא בדואר,
למעשה אני עדיין בבעיה רצינית ולא יודעת מה לעשות!

tzivya7

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לאחר שעות ארוכות של המתנה כמה ימים, החלטתי שאני מתקשרת ב8.00 בבוקר על הדקה, חיכתי 19 דקות, וענו לי, אבל מעבר לזה לא רצו להגיד כלום! חוץ מלהביא את המס' מעקב שכמובן עדיין איננו זמין מכיון שזה עדיין לא בדואר,
למעשה אני עדיין בבעיה רצינית ולא יודעת מה לעשות!
תפני לרב גולדנטל, אולי הוא יוכל לזרז לך?
לפני שנתיים בקשתי את עזרתו בזירוז קבלת דרכונים ותוך כמה ימים מנהלת לשכת משרד הפנים בעירי יצרה איתי קשר!!(הדרכונים הגיעו תוך שבוע וחצי)

ר. פ.

משתמש רשום
תפני לרב גולדנטל, אולי הוא יוכל לזרז לך?
לפני שנתיים בקשתי את עזרתו בזירוז קבלת דרכונים ותוך כמה ימים מנהלת לשכת משרד הפנים בעירי יצרה איתי קשר!!(הדרכונים הגיעו תוך שבוע וחצי)
אשמח לקבל את המספר טלפון שלו

ר. פ.

משתמש רשום
אני מקפיצה שוב
אשמח מכל מי שיוכל לעזור לי בנושא
של זירוז דרכון במשרד הפנים
זה דחוףףףףףף מאוד
תודה רבה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה