מעצבת לעבודה בירושלים

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
היי,
אני מחפשת מעצבת אתרים לעבודה בירושלים.
המשרה כוללת גם איפיון. הכשרה בתוכנת איפיון עלינו.
משרה מלאה (אם אני אמצא מישהי טובה והיא תרצה פחות ממשרה מלאה או גמישות בשעות - אין לי בעיה),
נדרשת מיומנות שימוש גבוהה באינדיזיין,
בפוטושופ, אילוס, פלאש - גם חשוב אבל פחות מאינדי.
ידע בסיסי ב-HTML CSS.
נדרשת היכרות עם עולם האינטרנט.
תחילת עבודה עוד שבועיים בערך. (אם אמצא מישהי טובה אוכל להתגמש לפי צרכיה)

אם זה מעניין מישהי כאן, שלחי לי ק"וח במייל, ועבודות שלך בעיצוב אתרים ו/או בעיצוב בכלל.
אנא אל תכתבו לי באישי, אלא כאן באשכול או למייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נ.ב. האינטרנט במקום פתוח / אינו מסונן

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נדרשת היכרות עם עולם האינטרנט, ושלא תהיה לה בעיה עם אינטרנט פתוח.
נוסח כמו "נ.ב. האינטרנט במקום פתוח / אינו מסונן" יהיה הרבה פחות מציק ומפריע

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
פחות מציק. אבל גם הנוסח הזה, ואינטרנט פתוח זה נורא ואיום!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה