מידע שימושי מענק לעצמאים ב'חרבות ברזל' - עדכונים! למי שיש...

מור100

משתמש מקצוען
מה פירוש השגה?

גם איי קיבלתי מייל כזה...
ובאתר הסטטוס בטיפול,
תוך כמה זמן משליחת המייל נכנס הכסף?
יומיים

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

CDR

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
הבו עיצה, לא מצליחה להגיש בקשה למענק רשום לי "אינך נמנה על רשימת העסקים הזכאים", (מענק הוצאות מזכות כל הארץ) הגשתי בקשה לפתיחת מסלול וכבר שבועיים לא עונים מה הפתרון?

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הבו עיצה, לא מצליחה להגיש בקשה למענק רשום לי "אינך נמנה על רשימת העסקים הזכאים", (מענק הוצאות מזכות כל הארץ) הגשתי בקשה לפתיחת מסלול וכבר שבועיים לא עונים מה הפתרון?
איך הגשת בקשה לפתיחת מסלול אם רושם לך "אינך נמנה עך רשימת העסקים הזכאים"?

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
- אם זה עוסק פטור, צריך למלא הצהרת עוסק פטור

MichalGR

משתמש רשום
עסקים שהם בתחום פסיכולוגיה ותחומי נפש אחרים (ייתכן תחומים נוספים, זה מה שאני נתקלתי) קיבלו הודעה כזאת
אבל אחרי התערבות( בין השאר גם של המשרד שבו אני עובדת) הם הפסיקו להפלות עסקים כאלה
וכולם זכאים למענק, כמובן אם יש ירידה בהכנסות ולפי מחזורים
תנסו להגיש שוב

CDR

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
עסקים שהם בתחום פסיכולוגיה ותחומי נפש אחרים (ייתכן תחומים נוספים, זה מה שאני נתקלתי) קיבלו הודעה כזאת
אבל אחרי התערבות( בין השאר גם של המשרד שבו אני עובדת) הם הפסיקו להפלות עסקים כאלה
וכולם זכאים למענק, כמובן אם יש ירידה בהכנסות ולפי מחזורים
תנסו להגיש שוב
לא התחום, אבל בכל מקרה עדיין לא יכולה להגיש

קייטרינג חלבי אגוזים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אסתטיקה

משתמש מקצוען
ההגשה של נובמבר תיפתח רק בינואר
לאחר שידור נובמבר דצמבר
ככל הנראה גם מדווחים דו חודשי
הגיוני שכך.
השאלה אם כל חודש יבחן בנפרד מול החודש המקביל אשתקד, או שנובמבר דצמבר יחושבו כיחידה אחת מול התקופה המקבילה ב 2022..
במקרה שלי, בנובמבר אני זכאית לפיצוי משמעותי, בעוד שאם יחשבו את 11-12 יחד, קרוב לוודאי שלא אהיה זכאית כלל.
יש למישהו מידע?

פרידא

משתמש מקצוען
מה שקורה עם המענקים האלו זה פשוט הזוי
אני רק חושבת על כל משרתי המילואים שמחכים למענקים. שהעסקים שלהם לא פעילים או על אש נמוכה...
מחכים המון זמן לתשובה. דחיות סתם. תשובות שגויות.
גם לכם? אני שמעתי על הרבה כאלה, וגם קוראת פה בפרוג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה