מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אכתוב את הניסיון שלי אולי זה יתרום למישהו.
קודם כל אני מגיש דוחות מס כבר כמה שנים ומקבל את הצ'קים בדואר.
הגשתי בקשה למענק כמדומני באפריל. באמצע מאי קיבלתי "מכתב אישי מטראמפ" לגבי סכום המענק שאני אמור לקבל (מבוגר ושני ילדים 2200$). בדקתי באתר והיה כתוב שהכסף נשלח בתחילת מאי.
באתר היה כתוב שלכתובות בינלאומית יכול לקחת עד 9 שבועות להגיע. אבל עד עכשיו הצ'ק לא הגיע.
בינתיים פתחתי חשבון ב TD Ameritrade שזה חשבון בבנק השקעות אמריקאי שאין בו שום עלויות שוטפות (אין דמי פתיחת חשבון, ניהול חשבון, ואין מינימום שצריך להחזיק בחשבון. גם אין עמלות בקניית או מכירת ניירות ערך).
לפני כשבוע נכנסתי שוב לאתר הIRS ועדכנתי את פרטי החשבון בנק הנ"ל, ובתוך כמה ימים הכסף נכנס לחשבון.
האם ידוע לכם האמינות של החברה. האם זה מאושר מהרשויות בארה"ב?

avi11

משתמש פעיל
זה כולל גם מי שאינו מקבל, וגם אלו שעדיין לא סיימו תהליך החלטה לגביהם במקרה שהיה איזה בעיה בטופס.
הדרך ה(לא) פשוטה לדעת, היא להתקשר אליהם, ולברר מה עלה בטופס שלכם.
זה רק אחד משניהם? כלומר בוודאות יש איזו בעיה עם הטופס שלי? או שייתכן שעדיין לא הגיעו אליו?
אם הבקשה נדחתה אני לא אמור לקבל הודעה?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה רק אחד משניהם? כלומר בוודאות יש איזו בעיה עם הטופס שלי? או שייתכן שעדיין לא הגיעו אליו?
אם הבקשה נדחתה אני לא אמור לקבל הודעה?
זה כולל גם אם הבקשה נדחתה, וגם אם עדיין לא נדחתה אלא נמצא במחלקה מיוחדת לטיפול בטפסים בעייתיים.
וכאמור, הדרך לדעת, זה להתקשר אליהם.

יודע

משתמש פעיל
האם אפשרי להגיש מענק עבור ילדים בני 17 ו- 18 ללא הורים,
ומי שיכול לעזור לי להגיש אשמח מאוד לקבל עזרה
sf715609 שטרודל

avi11

משתמש פעיל
זה כולל גם אם הבקשה נדחתה, וגם אם עדיין לא נדחתה אלא נמצא במחלקה מיוחדת לטיפול בטפסים בעייתיים.
וכאמור, הדרך לדעת, זה להתקשר אליהם.
מה יכול להיות בעייתי בטופס שלי?
מה מומלץ לעשות במקרה שיש בעיה? לחכות לראות האם יזרמו עם הבעיה או להגיש מחדש ע"י מישהו שמבין יותר?
זה אפשרי עדיין להגיש טופס מחודש?

srmr

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מדוע אין להם רשיון מסחר מרשות ניירות ערך בישראל. האם אפשר לסמוך עליהם??
כי זו לא חברה שפועלת בישראל. זו חברה בינלאומית, ויש לה רשיון של הרשויות בארה"ב. זו אחת החברות הגדולות בעולם. יש ביטוח חיצוני על הכסף עד סכום של חצי מליון דולר לכל לקוח.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@srmr ניתן לפתוח חשבון בTD Ameritrade באופן מקוון וללא צורך בכתובת מגורים בארה"ב?
כמו"כ האם זה נחשב לחשבון בנק לכל דבר ועניין?

תודה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש ביטוח חיצוני על הכסף עד סכום של חצי מליון דולר לכל לקוח.
זה מעט מאוד...
וברצינות, שמעתם פעם שבנק נותן ביטוח רק על חצי מליון דולר ללקוח. זה מוזר לי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מה יכול להיות בעייתי בטופס שלי?
מה מומלץ לעשות במקרה שיש בעיה? לחכות לראות האם יזרמו עם הבעיה או להגיש מחדש ע"י מישהו שמבין יותר?
זה אפשרי עדיין להגיש טופס מחודש?
אני לא נביא, ואני לא יודע מה לא כתבתם טוב. לכן גם אי אפשר לדעת האם 'יזרמו עם הבעיה'.
'להגיש מחדש'? לא מכיר כזה דבר. האופציה היחידה שאמרו כאן, הוא להגיש דו"ח מס בסוף שנת המס.
או להתקשר למוקד, ולשמוע מהם, האם נחדתה הבקשה, או שזה עדיין במחלקת 'עריכה' שזה אומר שיתכן שעוד תקבלו את הכסף.

srmr

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זה מעט מאוד...
וברצינות, שמעתם פעם שבנק נותן ביטוח רק על חצי מליון דולר ללקוח. זה מוזר לי.
זה ביטוח של חברת ביטוח חיצונית בנוסף לכל מיני אמצעי ביטחון אחרים שמקובלים בענף. איזה חברת ביטוח מבטחת למשל את הלקוחות בבנקים בארץ?
אבל בא תבדוק בעצמך מה הם מציעים ותחליט מה נכון בשבילך:
וזה האתר של הסוכן הישראלי (סוכן חיצוני, לא שייך אליהם):

נערך לאחרונה ב:

srmr

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@srmr ניתן לפתוח חשבון בTD Ameritrade באופן מקוון וללא צורך בכתובת מגורים בארה"ב?
כמו"כ האם זה נחשב לחשבון בנק לכל דבר ועניין?

תודה
אכן.
אני לא יודע אם אפשר להוציא פנקס צקים וכרטיס אשראי, אבל אפשר לבצע העברות בנקאיות מהחשבון ולחשבון.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה ביטוח של חברת ביטוח חיצונית בנוסף לכל מיני אמצעי ביטחון אחרים שמקובלים בענף. איזה חברת ביטוח מבטחת למשל את הלקוחות בבנקים בארץ?
אבל בא תבדוק בעצמך מה הם מציעים ותחליט מה נכון בשבילך:
וזה האתר של הסוכן הישראלי (סוכן חיצוני, לא שייך אליהם):
לפי ההתרשמות שלי, זה לא כמו בנק. לא שמעתי דבר כזה שבנק אני נותן ביטוח לכל סכום שאני מפקיד בו.
החברה ההיא, אינו בנק, זה זירת מסחר, שסוחרים 'באמצעותו' בניירות ערך וכדו', ומטבע הדברים צריכים להפקיד שם כסף כדי לסחור. אבל זה לא מיועד למטרת הפקדה לשם שימור והחזקת כסף.
ולכן גם ברור שאינם מנפיקים צ'קים וכרטיסי אשראי, כי זה בכלל לא בנק.
בכל מקרה, אפשר להשתמש בו למטרה לשמה הובאה כאן.

בעזרת ה'

משתמש פעיל
הביאו מספר טלפון למי שלא קיבל שיכול ליצור קשר, אפשר להעלות שוב או לקשר.

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
האם אפשרי להגיש מענק עבור ילדים בני 17 ו- 18 ללא הורים,
ומי שיכול לעזור לי להגיש אשמח מאוד לקבל עזרה
sf715609 שטרודל
יש למישהו מושג בעניין הזה

MERS1

משתמש פעיל
[QUOTE = "יודע, פרסם: 8049739, חבר: 69748"]
יש מצב של קבלת עזרה במילוי טפסים? sf 715609 שטרודל
[/ציטוט]
כן,
שלח לי מייל לכתובת שבקובץ המצורף

קבצים מצורפים

• המייל שלי.txt
    245 ביטים · צפיות: 23

MERS1

משתמש פעיל
כל מי שלא קיבל את הכסף אפשר להגיש בקשת מעקב בטלפון בדואר או בפקס- אחרי כ-6 שבועות יש תשובה- ואז ידעו אם הצ'ק נגנב\נפדה או לא- ומוציאים חדש [ומבטלים הישן] וכו' משהו כזה
בהצלחה

מונופול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
כל מי שלא קיבל את הכסף אפשר להגיש בקשת מעקב בטלפון בדואר או בפקס- אחרי כ-6 שבועות יש תשובה- ואז ידעו אם הצ'ק נגנב\נפדה או לא- ומוציאים חדש [ומבטלים הישן] וכו' משהו כזה
בהצלחה

איך מבקשים מעקב?

אולי מעניין אותך גם...