מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כמובן שלא. צריך לדבר באנגלית
עקרונית זה ממש לא נכון, יש להם בדרך כלל מתרגמים לכמה שפות כולל עברית. רק במצב שאנו נמצאים בו אתם צודקים מכיון שהם לא עובדים כרגיל, והרבה עובדים מהבית, לכן הם לא מספקים השירות הזה.

צחי קרמר

משתמש פעיל
קצת סדר בדברים:
המענק מוענק לאזרחי ארה"ב ללא קשר למקום המגורים. זאת אומרת שגם אלו שגרים בארץ זכאים לקבל את המענק.
לא חייבים להגיש דוח כל שנה כדי להיות זכאים למענק במקרים מסויימים.
בניגוד לכספים שאפשר לקבל כל שנה, למענק הזה זכאים גם אלו שאינם עובדים כולל תלמידי ישיבות ואברכי כולל.

סכומי המענק:
עד גיל 17 - 500 דולר
מעל גיל 17 - 1200 דולר
[/QU
אברך כולל שיש לו אזרחות ולאשתו אין
יכול ליצור בעיות עם רשויות המס שם?
(לא מצהיר הון )

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש למישהו מושג מה הסיפור ?
זה הסטטוס שלי:
Congratulations, the IRS has accepted your return.

The IRS will process this information and determine your eligibility for the Economic Impact Payment.

No further action is necessary.

If you haven't already, it's always a good idea to print a copy of your return for your records. Note: If you print your return, you'll see $1 values added to some fields. This is a requirement for the IRS to process your submission. You can ignore these amounts.

נכון להיום, ה13.07.2020

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני התקשרתי היום לאותו מספר שפרסם למעלה 1-800-9199835 (אגב הם אומרים שם שזה פתוח מ-7:00 עד 7:00 שעון ארצות הברית, בפועל הם לא ענו לי בשעה שבע רק אחרי השעה שמונה בבוקר).
למי שלא עוקב, אני נמצא במצב כמו שלכם, כמו שתיארתי כמה פעמים למעלה. ססטוס לא זמין.
הם אמרו לי, שהם רואים הטופס שלי, וזה נמצא במחלקה של 'בעיות' - בא נקרא לזה כך. כי כנראה שמתי שם איזה נתון שגוי.
בכל מקרה היא 'הבטיחה' לי שהכסף יגיע, רק מכיון שזה באותה מחלקה, הכל לוקח הרבה יותר זמן. שאני ימתין בסבלנות וזה יגיע.
ונזכה ונחיה ונראה... בד בבד נחכה שמשיח יקדים ויבא...
אז כאן בשורה טובה (אצלי) חלקית.
קבלתי המענק להורים, ביום חמישי האחרון, שבעה עשר בתמוז, 7.9.2020.

לא נכנס בכלל המענק לילדים, לא יודע למה. אבל כבר שמעתי אחרים שקבלו רק להורים ולא לילדים. מישהו יודע יותר על זה (לא זוכר אם דברו כאן באשכול על זה).

עכשיו בססטוס באתר כתוב כך:
Payment Status
We scheduled your payment to be deposited on July 09, 2020 to the bank account below.
Bank Account Number: ************7808
If you don't see your payment credited to your account, check with your bank to verify they received it. We will mail you a letter with additional information on this payment.
If you need additional help, please visit our Frequently Asked Questions page.
אבל האמת, שלא קבלתי שום הודעה מהם במייל.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם הסטטוס אינו זמין, זה בטוח שלא מקבלים?
ממש לא, אם אתם עוקבים אחרי האשכול, אתם יכולים לראות שהרבה היו ב'ססטוס לא זמין' ואני בתוכם, ואח"כ קבלו (ואני בתוכם).

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
האמת שדי כמו שהדריכו כאן בפרוג,
אם אנחנו לא זכאים הם מחליפים את הסטטוס כי בינתים זה נראה כמו משהו לא סופי

חני25

משתמש צעיר
ממש לא, אם אתם עוקבים אחרי האשכול, אתם יכולים לראות שהרבה היו ב'ססטוס לא זמין' ואני בתוכם, ואח"כ קבלו (ואני בתוכם).
ועדיין רשום אצלך "סטטוס לא זמין"? גם עכשיו?
("סטטוס לא זמין" רשום אצל כל אחד בשבועיים שלש הראשונים אחרי שמגישים, כי זה לוקח בין 2 ל-3 שבועות עד שזה מתעדכן אצלם.)

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמה זמן לוקח עד שיוצאים מהסטטוס?
בסוף זה צריך להיות סטטוס אחר, במידה ולא מקבלים?

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
Payment Status Not Available
We are unable to provide the status of your payment right now because:
  • We don't have enough information yet (we're working on this), or
  • You're not eligible for a payment.

For more information about why you're receiving this message, see our Frequently Asked Questions.
You can check the application again to see whether there has been an update to your information. Get My Payment data is updated once per day, so there's no need to check back more often.
EXIT

נכון להיום

חני25

משתמש צעיר
Payment Status Not Available
We are unable to provide the status of your payment right now because:
  • We don't have enough information yet (we're working on this), or
  • You're not eligible for a payment.

For more information about why you're receiving this message, see our Frequently Asked Questions.
You can check the application again to see whether there has been an update to your information. Get My Payment data is updated once per day, so there's no need to check back more often.
EXIT

נכון להיום
קודם כל, אין צורך לבדוק כל יום מחדש. כי הם מעדכנים את המערכת רק פעם בשבוע - בשבת.
מי שזכאי לקבל, אז בדרך כלל אחרי כשבועיים שלש, זה מתעדכן, ובמקום סטטוס לא זמין, מופיע תאריך מתי הם שולחים או מפקידים את הכסף.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
משום מה החזירו לי שהתאריך לידה של הבת שלי לא נכון

מישהו יודע מה עושים!!??????

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
לגבי סטטוס לא זמין.
מנסיון, אפשר להגיש שוב, את אותם פרטים בדיוק רק מחשבון משתמש חדש.
במקרה שטפלתי בו - קבלתי אישור כמעט מיד שהצק נשלח, אחרי כמעט חודשיים של סטטוס לא זמין.

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי סטטוס לא זמין.
מנסיון, אפשר להגיש שוב, את אותם פרטים בדיוק רק מחשבון משתמש חדש.
במקרה שטפלתי בו - קבלתי אישור כמעט מיד שהצק נשלח, אחרי כמעט חודשיים של סטטוס לא זמין.
גם אם עשו טעות בהגשה הראשונה? (תלויים)

אולי מעניין אותך גם...