מעונינת ללמוד הנדסת תוכנה משהו יכול לעזור?

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
אני לא ממש יודעת מה מדובר לעייל
אבל זה נשמע כמו התעודות של מה"ט, שלרוב בוגרות הסמינרים החרדיים זה מה שיש (כולל אותי)
בשנים האחרונות נכנסו כל מיני תוספות לתעודה, לסמינרים. קורסים שנותנים מעבר, בד"כ דרך תוכנית שנקראת קמאטק.
זה הרבה יותר ידע והרבה יותר לימודים, לא יודעת בדיוק מה, אבל מסתבר שזה נותן עדיפות בקבלת בנות למשרה ללא ניסיון

מלבד זאת, כאשר הולכים ללמוד תיכנות, גם בשלב של בת סמינר שלומדת את זה ב-ה' ו', אבל הרבה הרבה יותר בתור אישה - חייבים לקחת בחשבון את הקשיים בקבלה לעבודה
ממליצה לדבר עם נשים שעובדות בתיכנות, בין חצי שנה ל-10 שנים, ולשמוע כל מה שאפשר על השוק. לקבל החלטה מושכלת כשהולכים לדרך הלא פשוטה הזו
יש הרגשה בציבור לפעמים, שרק נלמד תיכנות ואוטוטו אנחנו עם משכורת 15K לחודש. וזה לגמרי לגמרי לא משקף את הדרך לעבור. והדרך הזו היא לא רק לימודים של שנתיים-שלוש

בהצלחה בכל החלטה
חבל שאני לא יכולה לתת לזה 10 לייקים.
במיוחד פה יש את ההרגשה הזו של "אז מה אם את עובדת ויש לך ארבעה ילדים? תלמדי תכנות! ותוך שנה - שנתיים ירדפו אחרייך עם הצעות עבודה של 40K שקל!"
צריך לקחת את המציאות בחשבון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה