מעונין להקים אתר תדמיתי לעסק שלי.

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום רב!
אנו כעת עומדים לפני כניסה לתחום המדיה ולצורך כך דרוש לנו אתר תדמית ללא צורך ברכישה דרך האינטרנט .
הקדמה:
העסק שלנו הוא מתן מגוון פתרונות דפוס בעיקר למוסדות ועסקים או לאנשים שצריכים הדפסות בכמויות .
האתר צריך להיות מחולק לקטגוריות כגון מוצרים - מחירון - יצירת קשר ...ועוד כפי שידכם משגת .
אני מכיר את האתרים החינמיים אך לא נראה לי שזה עונה על הדרישות שלנו .
אשמח לשמוע על האפשרויות הקיימות .
כאן או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלחתי מייל

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה לכל הפונים ממש התפעלנו מהמגוון ומהאתרים הכ"כ מושקעים ויפים .
רק להבנה אין אפשרות להקים אתר שלא קשור לוורדפרס??
נשמח לי קצת נדוש או שאני ממש לא מבין בתחום ...:)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
כן יש, ואתה לגמרי צודק.
אני למשל מעצב מא' עד ת', בלי שום תבנית, אבל אין מה להשוות במחיר...
אם מעניין אותך, המייל שלי בתחתית.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אין אפשרות להקים אתר שלא קשור לוורדפרס??
יש אפשרות.

אבל וורדפרס היא מערכת קלה לבניה,
ובעיקר לתפעול מצד הלקוח.
כך שבעתיד אם תרצו להוסיף/להחסיר חומר /מידע/מוצרים
לא תהיו כבולים לעבוד עם בונה האתרים.
אפשר בעצמכם אם יש לכם חוש לזה, או להעסיק עובד בתפעול.

הצלחות!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
ברור שיש אפשרות להקים אתר לא וורדפרס
השאלה מה הסיבה שאתם רוצים לא וורדפרס
אפשר ליצור איתי קשר בפרטי

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

למרות שיש לך פה די הרבה תשובות לשאלה אני אנסה לענות עליה באופן יותר מפורט.
לפני הרבה שנים בערך בתקופת יציאת מצרים היו בונים אתרי אינטרנט באמצעות HTML (שפת קוד).
אחת הבעיות של HTML היא שצריך לדעת לערוך את הקוד בשביל לבצע שינויים לעמודים באתר, בנוסף אתה צריך להיות איש טכני וכל הזמן לעדכן את הקבצים בשביל כל שינוי. וזה גרם כאב ראש גדול לבעלי אתרים וגם למי שבנה את האתר.

עם השנים התפתחו מערכות שונות של ניהול תוכן ואתרים שמאפשרות לשנות את האתר ולערוך עמודים ללא הצורך בידע טכני. וורדפרס היא המובילה בין המערכות החינמיות ובאמצעות המערכת תוכל גם אתה לשנות את התוכן של עמודים באתר.
המערכת הזאת כל כך מוצלחת שנכון להיום בנויים יותר מ-25% מהאתרים ברשת (בכל העולם) בוורדפרס. נכון להיום חלק גדול מבוני האתרים ברשת לא יודעים להשתמש ב-HTML בצורה מקצועית אבל אין צורך בכך.

ואם זה עדיין לא מספיק יש לך כאן מאמר מפורט שמסביר מה זה וורדפרס ולמה זה עדיף על HTML.
https://www.yydevelopment.co.il/מדריכים-לוורדפרס/וורדפרס-למתחילים-מה-זה-וורדפרס/

ויש לך כאן מתחת מדריכים נוספים לוורדפרס עם סרטוני וידאו שיעזרו לך להבין למה כדאי לבחור בוורדפרס על פני HTML או על אחת הפלטפורמות האחרות:
https://www.yydevelopment.co.il/קטגוריה/מדריכים-לוורדפרס/

נערך לאחרונה ב:

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אתר מקצועי כמו שצריך לא בנוי על וורדפרס לעניות דעתי.
ולגבי נוחות הלקוח לערוך את האתר שלו, וורדפרס לא בחזית, והיא גם
לא בחזית בעוד כמה דברים, יש מערכות יותר טובות...
עכשיו תתחילו לזרוק עלי עגבניות, רק שיהיו טובות למטבוחה תעשו טובה...

LowcHost

משתמש רשום
אתר מקצועי כמו שצריך לא בנוי על וורדפרס לעניות דעתי.
ולגבי נוחות הלקוח לערוך את האתר שלו, וורדפרס לא בחזית, והיא גם
לא בחזית בעוד כמה דברים, יש מערכות יותר טובות...
עכשיו תתחילו לזרוק עלי עגבניות, רק שיהיו טובות למטבוחה תעשו טובה...

הכל עניין של תקציב
וורדפרס זה כמו לקנות מזדה משפחתית (השוואה דיי גסה.. גם מוורדפרס אפשר להגיע למרצדס - שוב בתקציבים גדולים)
אתר עם ניהול תוכן בהתאמה אישית זה כמו לקנות מרצדס ספרטיבית
הכל עניין של תקציב וצרכים (אפילו שמרצדס ספורטיבית יותר טובה כנראה ממזדה משפחתית, לאדם עם אישה ו3 ילדים אין צורך במרצדס..)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל עניין של תקציב
וורדפרס זה כמו לקנות מזדה משפחתית (השוואה דיי גסה.. גם מוורדפרס אפשר להגיע למרצדס - שוב בתקציבים גדולים)
אתר עם ניהול תוכן בהתאמה אישית זה כמו לקנות מרצדס ספרטיבית
הכל עניין של תקציב וצרכים (אפילו שמרצדס ספורטיבית יותר טובה כנראה ממזדה משפחתית, לאדם עם אישה ו3 ילדים אין צורך במרצדס..)
אני מתכוון לומר שיש מערכות מקבילות לוורדפרס שיש להם יכולות יותר טובות, כולל ניהול...
(לא דיברתי על אתר בנוי על קוד נקי, זה יכול להגיע להרבה עשרות לפעמים...)

LowcHost

משתמש רשום
אני מתכוון לומר שיש מערכות מקבילות לוורדפרס שיש להם יכולות יותר טובות, כולל ניהול...
(לא דיברתי על אתר בנוי על קוד נקי, זה יכול להגיע להרבה עשרות לפעמים...)
אולי, אבל אני מאמין בכוחות שוק, סך הכל אין פה חברות ענק שאני מאמין שיש להן אינטרסים, אף אחד לא תכנן לקדם את וורדפרס על פני מערכות אחרות, זה קוד פתוח והכי טוב בדרך כלל לאורך זמן מנצח, ואם באמת אלו שאתה מדבר עליהן היו טובות יותר בכל התחומים כמכלול וורדפרס היה יורד מגדולתו.
וגם כאן, הכל תלוי בצרכים, אם אתה בונה אתר לאדם שהידע שלו שואף ל-0, ולאחר שתסיים איתו יעבור פרק זמן והוא ירצה שמישהו אחר יעבוד לו על האתר - וורדפרס זה המערכת בשבילו, יש יותר מתכנתי וורדפרס מאשר שאר המערכות ולכן יותר זמינים ויותר זולים.

למשל הנקודה הכי פשוטה - תוספים, בוורדפרס יש לך תוסף כמעט לכל דבר, מערכות אחרות אולי יהיו יותר טובות, אבל בטוח עם פחות היצע של פלאגינים ותוספים מוכנים מראש, כלומר זמן הפיתוח מתארך.ישנן לא מעט שיקולים בסופו של יום. זה לא תשובה של וורדפרס טוב כן או לא.
סתם מתוך סקרנות, אילו מערכות קוד פתוח בעינייך יותר טובות מוורדפרס להמונים? (לא רק למביני דבר שיודעים להתעסק עם קרביי המערכת)

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לדעתי-
לאתר תדמיתי פשוט (שבדר"כ חוץ מלעלות עוד כמה תמונות של דוגמאות) ולא דינאמי
אני לא רואה צורך במשהו יותר מוורדפרס.

בנוסף, בעוד כמה שנים, כשהם ירצו לשנות עיצוב/ להפוך לאתר מכירתי
הם לא יצטרכו להתחיל מהתחלה,
ובכלל, במקרה של בעיות וכו' האפשרות למצוא תשובה יותר בקלות...

בכולופן, מעניין אותי:
איזה אתר פשוט ולא דינאמי עדיף לבנות במערכת אחרת ולא וורדפרס (לא wix)

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה לכלל המגיבים שמכניסים אותי לעולם שלא הכרתי ולא ידעתי על קיומו..
אכן מוכח שבפרוג ניתן לקבל מענה כמעט לכל צורכי המחשב ... וכמובן ברמה מקצועית גבוהה מאוד
אשמח מאוד לדעת עד כמה ורדפרס באמת שונה מהקמת אתר באופן עצמאי .
האם ישנם מעלות יותר באתר עצמאי או שזה רק ענין של נראות וכדומה..
אני כמו שאמרתי מעונין באתר תדמיתי ולא יותר מזה בכל אופן בשלב הזה
לעיתים יוצא לי לראות אתרים ממש משובבי עין האם זה תלוי בגרפיקאי או שזה תלוי באיך בנו את האתר דהיינו שבנו אותו באופן עצמאי ולא וורדפרס ..
ואולי בכלל אפשרי להגיע לאתר מהמם גם ללא צורך בבניה עצמאית ?
בתודה מראש לכלל המגיבים המוכשרים .

רבקהm

עיצוב ובנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אתרים מהממים אפשר לבנות בוורדפרס, זה תלוי בעיצוב הגרפיקאי ובבונה האתר (שמדייק פיקסל על פיקסל..)
אין צורך לבנות אתר עצמאי לא וורדפרס לאתר תדמיתי פשוט מ2 סיבות:
1. לוקח הרבה יותר זמן הבניה של האתר.
2. חבל על הכסף.

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
היתרונות בוורדפרס, שאפשר לייצר גלריה ופוסטים מותאמים אישית, דרך ACF ואלמנטור
בונה האתרים בונה את התבנית (של אלמנטור) ואז הלקוח יכול להעלות תמונות בעצמו, והם מתעדכנים אוטומטית באלמנטור פרו, דרך הטמפלטים

וורדפרס ואלמנטור, רואים לנגד עיניהם, איך לעשות יותר קל את ניהול האתר השוטף

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני לא בונה בוורדפרס, אז אני מרשה לעצמי לענות על זה

לבנות אתר מאפס (כך אני נוהג כמעט בכל מקרה), הוא מצד אחד מועיל מבחינת הקוד (אתה יודע בדיוק מה קורה בכל שורה, את מה אתה טוען, איזה אלמנט נממא בתוך איזה אלמנט וכיו"ב) ומבחית הביצועים (קל יותר לחסוך בקוד (HTML, CSS, js וכמובן שהדבר נכון גם כן לצד שרת) שאתה כתבת כל שורה אבל מצד שני, העלות יקרה הרבה יותר, ייקח לי תמיד יותר זמן לבנות מאשר לבונה אתרים בוורדפרס (מה שהוא עושה בכמה לחיצות כפתור, אני עושה בכתיבת קוד של שורות רבות).

אז למה אני כן עושה את זה ולמה הלקוח משלם?
א.חווית משתמש: בדרך כלל כשמדובר בפרויקט גדול (תדמיין לעצמך שיש עשרה עובדים שמכינים את המידע שאמור להיות מוצג באתר במשך כשנה, יועצי SEO, פרסומות שוות ומשונות, צוות פיתוח שבונה את המערכת שהעובדים מנהלים את האתר דרכו וכיו"ב) אז להוסיף עוד "כמה אלפים" זה לא משמעותי וחוויית המשמתש (תמיכה בכל מכשיר, זמן טעינה, העמדת האלמנטים בדיוק על פי מה שהמעצב עשה וכיו"ב) זו דרישה שלקוח בסדר גודל הזה לא יתפשר עליה.
ב. ניהול המידע: כאשר בונים פרויקט בסדר גודל זה, רוצים לשמור את המידע בדיוק באופן שבו הוא נצרך וזו בהחה שיש ללקוח דרישות מיוחדות (לא מצאתי דוגמה טובה שלא תגרור פה שלוש פיסקאות, מתנצל).
ג. פונקציונליות מיוחדות - לדוגמה לאחרונה עשיתי אתר בשביל לעצב לחנות ריקמה, המשתמש בוחר את הפריט שעליו הוא רוצה לרקום (איזו חולצה\תיק וכיו"ב), ואז הוא יכול להוסיף טקסט\עיטורים במיקום ובצבע שהוא רוצה. לאחר מכן, האתר צריך להנפיק קובץ ישן ומיושן שאיתו עובדת מכונת הריקמה.
ד. php זו לא אופציה בפרויקטים גדולים ומורכבים (עניין של טעם אישי, הרבה לא יסכימו).

אז אם כן, למה 25% מהאתרים (נתון מעניין, לא הכרתי אותו) בונים בוורדפרס? התשובה הפשוטה היא שוורדפרס זה לגו של תוספים, כל תוסף הוא חלק מסוים שאתה לוקח מהקופסה ומניח במקום שאתה צריך וסיימת. אם כן, כאשר יש לך צורך בחלקים רגילים - חסכת זמן וכסף (ואם שכרת בונה אתרים טוב - קיבלת תוצאה שהמשתמש לא יוכל לדעת כמעט בכלל שהאתר הזה נבנה ב wordpress). בונוסים נוספים שאמרו כאן קודם יפה, שאם מחר תרצה להוסיף תמיכה כלשהי באתר (לדוגמה חנות), זה יהיה עניין של הוספת חלק בלגו הקיים. בנוסף, תוכל לעשות את זה כמעט על ידי כל מפתח (שבונה בוורדפרס על בסיס יומי). לעומת זאת, אתר שנבנה מאפס, תצטרך לשלם סכום רציני ולהיכנס להתליך של פיתוח ובדרך כלל עדיף מאוד להמשיך עם אותו המפתח.

לסיכום, אל תבנה עם הילד אוטו צעצוע עם רתכת ומסור חשמלי שאפשר לבנות בלגו.... במקרה שלך, וורדפרס זה מעולה

לגביי העיצוב, אף פעם אל תבנה אתר שאין לך סקיצה מוכנה לחלוטין של האתר. פעם הייתי דוגל בלשלם למעצב (סכום יפה ב4-5 ספרות, תלוי בגודל העבודה), ואחרי העיצוב להגיש לבונה האתרים את העיצוב שיבנה HTML. אבל החיים מלמדים שיש הרבה תבניות מוכנות שעולות כמה עשרות דולרים במקרה הרע שמביאות את אותה התוצאה הסופית בהרבה פחות מאמץ וכסף. ראוי מאוד לציין שבכל מקרה, כדאי מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע (אם בונה האתרים בקיא, הכי טוב, ואם לא, אז עם מעצב וכיו"ב) טוב שיידע לכוון איזה עיצוב הוא נכון מבחינת חוויית משתמש וסידור התוכן על המסך. במידה ויש צריך יותר מאתר תדמית, כדאי מאוד לכתוב מסמך אפיון (מסמך שמגדיר מה בדיוק יש באתר ואיך הוא אמור לעבוד, אבל זה לפוסט אחר)

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה