מידע שימושי מעונות

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לא הבנתי
כתבתי שלפי דרגה של שנה שעברה שהיה לילד ב מה שמשלמים עכשיו בינתיים עד שיהיה דרגה מסודרת
את משלמת לפי שנהשעברה
ומה עם המעון הוא מקבל השלמת תקציב?

כשאת נכנסת לברור דרגת זכאות לשנת תשפב מה רואים?

קצרה

משתמש מקצוען
שביתת המעונות הסתיימה בסיכום שבחודשים הקרובים ישבו הצדדים על בדיקה מעמיקה של גובה התעריף הרצוי.
במילים פשוטות - העלאת גובה שכר הלימוד במעונות.
כמובן שחלק יושת על ההורים. איזה חלק? עוד נדע... ייתכן בהחלט שהרוב.

לא סוכם כמובן שיהיה חובה להעביר את השכר למטפלות..
או שיוקטן מספר הילדים למטפלת
כמו שהם "כביכול" דרשו.

אשרי המאמין שאיזשהו מעון יעלה שכר למטפלות מעבר למינימום הנדרש בחוק/יצמצם את מספר הילדים בקבוצה ללא דרישה שבאה מלמעלה.

שורה תחתונה - תוספת כסף לרשתות המפעילות. על חשבון ההורים.

קצרה

משתמש מקצוען
והמעון מתוקצב לפי הדרגה משנה שעברה או דרגה 12?

לא יכולה להתווכח עם אנשים שבאים מתוך מעונות מה הם באמת קיבלו.

מה שאני יודעת-

בהודעת התמ"ת נרשם שילדים ממשיכים + אחים יסובסדו עד פתיחת ההליך לפי הדרגה משנה שעברה ויקוזז אחר כך.
במעון שלנו לקחו סכום לפי הדרגה לממשיכים ואחיהם (כולל ממשיכים שבאו ממעונות אחרים) -
וסכום מלא לאחרים.

כך שנראה לדעתי הפשוטה - שאכן משרד התמ"ת נהג בדיוק כמו שהצהיר והעביר סיבסוד לממשיכים ואחיהם.

ואם יש מעונות שלוקחים מחיר מלא מכולם - הם כנראה מנצלים את המצב---

תילתן

משתמש סופר מקצוען
שביתת המעונות הסתיימה בסיכום שבחודשים הקרובים ישבו הצדדים על בדיקה מעמיקה של גובה התעריף הרצוי.
במילים פשוטות - העלאת גובה שכר הלימוד במעונות.
כמובן שחלק יושת על ההורים. איזה חלק? עוד נדע... ייתכן בהחלט שהרוב.

לא סוכם כמובן שיהיה חובה להעביר את השכר למטפלות..
או שיוקטן מספר הילדים למטפלת
כמו שהם "כביכול" דרשו.

אשרי המאמין שאיזשהו מעון יעלה שכר למטפלות מעבר למינימום הנדרש בחוק/יצמצם את מספר הילדים בקבוצה ללא דרישה שבאה מלמעלה.

שורה תחתונה - תוספת כסף לרשתות המפעילות. על חשבון ההורים.
יש לך את ההסכם מול העיניים ?

קצרה

משתמש מקצוען
יש לך את ההסכם מול העיניים ?

לא.
אני אישה פשוטה ללא קשר למעונות. מלבד זה שיש לי יותר מ-10 ילדים ששהו כולם במעונות יום.. עוד מהימים ששילמנו 580 שקל לילד...
קוראת חדשות ומסיקה מסקנות פשוטות.
יש לי מול העיניים את ההצהרה המשותפת לגבי מה סוכם.

הצהרה משותפת אחרי שביתה "לתועלת המטפלות" והן אפילו לא מוזכרות בו....
מניחה שלו היה בתוצאות המשא ומתן העלאת שכר למטפלות או תקינת ילדים - זה היה מוצג בהדגשה בהודעת הצדדים כנהוג במחוזותינו. (אפילו אם לא היה ממש משהו - יחצני"ם מסגולים להוציא הודעה שכזו כידוע..)

אבל מי יודע .. יכול באמת להיות שההישג המרכזי הוא העלאת שכר משמעותית למטפלות וצמצום התקינה ומלא דברים טובים.
והם פשוט שם כולם צנועים וענווים והם מעדיפים שנחשוב שמדובר אך ורק בסיכום לגבי גובה שכר הלימוד שישולם עבור ילד...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לא.
אני אישה פשוטה ללא קשר למעונות. מלבד זה שיש לי יותר מ-10 ילדים ששהו כולם במעונות יום.. עוד מהימים ששילמנו 580 שקל לילד...
קוראת חדשות ומסיקה מסקנות פשוטות.
יש לי מול העיניים את ההצהרה המשותפת לגבי מה סוכם.

הצהרה משותפת אחרי שביתה "לתועלת המטפלות" והן אפילו לא מוזכרות בו....
מניחה שלו היה בתוצאות המשא ומתן העלאת שכר למטפלות או תקינת ילדים - זה היה מוצג בהדגשה בהודעת הצדדים כנהוג במחוזותינו. (אפילו אם לא היה ממש משהו - יחצני"ם מסגולים להוציא הודעה שכזו כידוע..)

אבל מי יודע .. יכול באמת להיות שההישג המרכזי הוא העלאת שכר משמעותית למטפלות וצמצום התקינה ומלא דברים טובים.
והם פשוט שם כולם צנועים וענווים והם מעדיפים שנחשוב שמדובר אך ורק בסיכום לגבי גובה שכר הלימוד שישולם עבור ילד...
ימים יגידו מה השיגה השביתה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא יכולה להתווכח עם אנשים שבאים מתוך מעונות מה הם באמת קיבלו.

מה שאני יודעת-

בהודעת התמ"ת נרשם שילדים ממשיכים + אחים יסובסדו עד פתיחת ההליך לפי הדרגה משנה שעברה ויקוזז אחר כך.
במעון שלנו לקחו סכום לפי הדרגה לממשיכים ואחיהם (כולל ממשיכים שבאו ממעונות אחרים) -
וסכום מלא לאחרים.

כך שנראה לדעתי הפשוטה - שאכן משרד התמ"ת נהג בדיוק כמו שהצהיר והעביר סיבסוד לממשיכים ואחיהם.

ואם יש מעונות שלוקחים מחיר מלא מכולם - הם כנראה מנצלים את המצב---
לאיזה רשת שייך המעון שלכם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה