מעונות יום

מירי צי

משתמש רשום
שלום לכולם...
יש לי כמה שאלות על מעונות יום....
1. האם חובה למעון לספק מטרנה לפעוטות???? דיברתי עם מנהלת שאצלם לא מספקים ומורידים מדמי השכלול.....האם זה חוקי.
2. מה בדבר חלב אם? מה הנוהל במעונות? האם נותנים לפי דרישת האם?
3. כמה טיטולים ומגבונים מבקשים להביא, מחליפים שם כל שעה סתם כדי להרגיע ילד או שחסים על ממונם של אברכים?
5. חופשים מתי? האם יש מעונות של תמת ללאא חופשות כלללל
4. אשמח לשמוע תגובות על עגלת yoyo בעיקר על יציבותה
אשמח לתשובות מהירות......

אנונימית בפרוג

משתמש פעיל
מהנסיון והידע שלי:
1. חובה לספק קופסה אחת של מטרנה עד גיל שנה כמדומני. לגבי קיזוז מדמי שכלול אני לא מכירה, אבל אני מניחה שלא כזה מסובך לקנות קופסה אחת בחודש אם מבחינת התשלום הם מפצים אותך.
2. בטח, את יכולה לתת להם בקבוקים עם חלב שאוב והם ייתנו אותו לפי הצורך.
3. אצלינו יש פעמיים של החלפה קבועה, וכמובן אם ילד לכלך שלא בשעות - מחליפים שוב. מהנסיון שלי לא ראתיי שמבזבזים מדי והשימוש סביר, אבל כמובן - כל מעון לגופו...
4. חופשים - יש לוח חופשות של התמ"ת: http://employment.molsa.gov.il/Empl...onsDocuments/HofshotMeonotHaredi2017-2018.pdf
זה של המגזר החרדי

לא ידוע לי על מעונות ללא חופשות בכלללל

בהצלחה!

אום

משתמש מקצוען
לא יודעת מה לגבי התדירות של מטרנה אבל עד גיל שנה נותנים ואם לא מחזירים
חלב שאוב, לא יודעת אם חייבים אבל רוב הגננות מסכימות לא נתקלתי אף פעם בבעיה עם זה
ואני מדברת עד גיל שנה, שנה וחצי, כשהתחלתי שנה עם ילד בן שנה וחצי כבר לא נתנו.. כי הם כבר אוכלים הכל ולא צריכים את זה..
לגבי החלפה, לדעתי את צריכה רק לתת להם גיבוי להחליף, ולא ח''ו לחשוד בהם שהם מבזבזות, נראה לך שמישהי שם נהנית להחליף סתם? יש להם שעות של החתלה ואם כבר בודקים ילד מחליפים לו ולא מתחילים לבדוק בדיוק אם עשה או לא וכמה.. תשמחי שדואגים להם ולא משאירים אותם עם המלוכלך... ואם תתחילי להתחשבן איתם על זה בסוף זה ידפוק אותך עם ילד שחוזר מלוכלך...
לגבי חופשות, יש לוח חופשות מסודר של משרד הכלכלה אין מעון בלי חופשות כלל
אולי יש מעונות שיש קיטנה בזמן החופשות.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם...
יש לי כמה שאלות על מעונות יום....
1. האם חובה למעון לספק מטרנה לפעוטות???? דיברתי עם מנהלת שאצלם לא מספקים ומורידים מדמי השכלול.....האם זה חוקי.
2. מה בדבר חלב אם? מה הנוהל במעונות? האם נותנים לפי דרישת האם?
3. כמה טיטולים ומגבונים מבקשים להביא, מחליפים שם כל שעה סתם כדי להרגיע ילד או שחסים על ממונם של אברכים?
5. חופשים מתי? האם יש מעונות של תמת ללאא חופשות כלללל
4. אשמח לשמוע תגובות על עגלת yoyo בעיקר על יציבותה
אשמח לתשובות מהירות......
1. כן. וזה לא קשור לדמי השכלול - תינוק משלם יותר מילד בגלל המטרנה.
2. לא ידוע לי.
3. לא מחליפים מתוך שעמום, יש מועדי החלפה קבועים (נראה לי פעמיים ביום). וכמובן בתקווה ששמים לב אם ילד מלכלך בנוסף.
5. אין מעונות ללא חופשים.

נ.ב. חשוב לדעת שאם יש סיבה מיוחדת להיות מוכרים ברווחה, כמו למשל ילד עם צרכים מיוחדים (אפילו קלים, נגיד אם אחד מהגדולים לומד בגן שפה) אפשר לקבל הקלה מאד משמעותית בדרגה.

זכוכית

משתמש פעיל
לא שמעתי מעולם על מעון שמתנגד לחלב אם. זה נשמע מאוד מוזר.
בגיל הקטן הרבה אמהות שולחות חלב שאוב, אולי זה פחות נח למטפלת, ויותר קל להכין מטרנה מלחמם חלב שאוב, אבל אני לא חושבת שמותר להם לסרב לחלב שאוב בגיל בו הילד זקוק לו כארוחה כתחליף למטרנה הניתנת במעון.
לגבי הורדה של עלות המטרנה מדמי השכלול - עד כמה שאני זוכרת זה מותר.(קראתי את כל הנהלים של המעון. ניתן למצוא באתר משרד הכלכלה).

סוזי

משתמש פעיל
מישהי יודעת מה טווח הגילאים של ילדים הזכאים להיכנס למעון?
אם הבן שלי נולד באוקטובר הוא מורווח או מופסד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה