דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

שירהפ

משתמש מקצוען
לא מומלץ בכלל בכלל בכלל בכלל
תיזהרו מזה ותברחו כל עוד נפשכם בכם
)אני לא מעוניין שימחקו לי את ההודעה אז אני לא כותב פה. אשמח לתת מידע בפרטי. נ.ב. אני בקושי נכנס לכאן אבל אשתדל לראות אם שלוחים לי בפרטי ולהגיב)
איך אפשר לפנות בפרטי?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
היום קיבלנו דף מהמעון עם ההצעה לאברכים שילכו להרשם ללימודי כשרות/רבנות שהעלו כאן בתור אופציה אמיתית
מה המעון לקחו קוריוז ומייעצים ברצינות ? או שזה לא באמת קוריוז ?

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
היום קיבלנו דף מהמעון עם ההצעה לאברכים שילכו להרשם ללימודי כשרות/רבנות שהעלו כאן בתור אופציה אמיתית
כרגע זה סתם דמיונות של התקשורת.
כנראה המעון לא רוצה שתברחו

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
דיברתי עם התמ"ת והם די לא ידעו מה לענות (לילד מתחיל)
אמרו להישאר בקשר עם הנהלת המעון

אני בררתי במעוןאמרו לי שכרגע הם מורידים סכום ממוצע וכשנגיש בקשה להשתתפות התמת יחשבו חודשים 8 ו9 לפי הטבלה של שנה שעברה והחל מה10 זה יהיה לפי החוקים החדשים והטבלה החדשה.
אגב מה היה המחיר לתינוק במעון עם הדרגה הכי טובה?
אשמח לדעת אני חדשה בתחום....

האברך ממיר

משתמש מקצוען
מי שאמר שצריך להגיש מחדש עבור חודשים 8-9
זה ממש בעיה
אם ממלאים את תאריך 01/09/2021 זה כותב:
תאריך הכניסה חורג מטווח תאריכי פתיחת המסגרות לשנת הלימודים
כשתיפתח האפשרות לבקשת סבסוד לשנת הלימודים תשפ"ב, אז בנוגע לחודשים 9-10 הקריטריונים לסבסוד יהיו ע"פ מבחני התמיכה של שנת תשפ"א. ויהיה צורך לבקש דרגה גם על אותם חודשים.
רק שמי שהיה זכאי לסבסוד לפי הקריטריונים של תשפ"א, ובתשפ"ב לא יהיה זכאי, כגון אברכים, עדיין יקבל סבסוד על חודשים אלו.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
התמת עדיין לא פרסמו את רשימת המקצועות שיזכאו בהנחה
זה אמור להתפרסם
וגם יש עתירה לבגץ בעניין במדה ולא יפרסמו מקצועות תורניים

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לגבי עוסק פטור,
קחו בחשבון הוצאות נוספות, כ-800 שח תשלום על הגשת דוח כל שנה
כ-300 שח פתיחת תיק,
מכאן עד סוף ההודעה מוסיפה הסתייגות, לא בטוח שזה נכון:
כל חודש ביטו"ל עולה 50 ש"ח נוספים, מעבר לסכום הבסיסי.
(ספציפית כך עולה לנו-יש עוסק פטור-אולי זה שונה מאחד לשני)
חוץ מזה שלא בטוח שזה פיתרון כי עוסק פטור רגיל שמשלם עוד 50 ש"ח לחודש לביטו"ל נחשב לעסק קטן
שלא עובד 24 ש"ש.
עסק גדול יותר יצטרך לשלם ביטו"ל הרבה יותר.
כך הבנתי מיועצת מס
אם מישהו יודע אחרת אשמח להתעדכן
לא מסובך לעשות לבד אפשר לעשות הכל מהבית (דרך מערכת הפניות של רשות המיסים והאזור האישי בבט"ל)
מניסיון- לא עולה שקל
תשלום בטוח לאומי- אם מצהירים מראש על רווחים צפויים של פחות מ2000 (כמדומה) לחודש אין תשלום (וכמובן אין דמי לידה על זה).

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא מומלץ בכלל בכלל בכלל בכלל
תיזהרו מזה ותברחו כל עוד נפשכם בכם
)אני לא מעוניין שימחקו לי את ההודעה אז אני לא כותב פה. אשמח לתת מידע בפרטי. נ.ב. אני בקושי נכנס לכאן אבל אשתדל לראות אם שלוחים לי בפרטי ולהגיב)
זו נשמעת הודעה לא רצינית, הבהר את דבריך כאן!

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
סתם שאלה לגבי הדרגה:
אני עובדת 35 שעות שבועיות
אם אעבוד עוד שעה בשבוע זה משנה לדרגה? כלומר 36 ש"ש?

הצפצפה

משתמש מקצוען
*עוקף את חוק המעונות של ליברמן:* הפתרון של ר' מאיר רפאל חי ביטון מייסד מכללת מרכז מאיר, קורסים ללא עלות לאברכים.

אחי ורעי אברכים יקרים השומרים עלינו בזכות לימוד התורה שלכם.

כולנו רואים כמה הגזרות של הממשלה במוענות הילדים משפיעות על המצב של האברכים ברישום למעונות וקבלת ההטבות.

*היום יאיר שרקי מחדשות 12 פרסם הודעה כי כל אברך שירשם לקורס כשרות או להכשרה אחרת גם אם בסופו של דבר לא יעבוד בתחום יהיה זכאי להנחה ברישום למעונות.*

החלטתי להוביל מהלך תקדימי וראשוני ולעזור לכל האברכים שיצטרכו את ההטבה של המעונות, במסגרת התוכנית שהקמתי אברך שאכן לומד תורה יקבל *אישור לימודים* בתנאי שהאברך/התלמיד ירשמו לקורס מקוון ואף ישתתפו בתוכנית הלימוד לפחות ביותר מ 70 אחוז של השיעורים, *הקורסים ינתנו ללא עלות כספית !* ויתנהלו ע"י המכון שהקמתי בעבר *מרכז מאיר - המרכז הארצי ללימודי מקצועות הקודש וההלכה.*

אני מבקש מכל אחד פה להפיץ את ההודעה הזאת ולעזור לכל האברכים על מנת שיהיה להם אישור מסודר לצורך רישום הילדים למעונות היום.

הלימודים יהיו בשלב זה באמצעות צפייה בערוץ היוטיוב בסדרת הרצאות וזאת עד שהגבלות הקורונה יוסרו.

כולנו חייבים לעזור לאברכים ולעולם התורה.

איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק !!!

בברכה,
מאיר רפאל חי ביטון
054-5214473
רק מצטטת כמה כתבות עליו ומאמרים:
"מפקחי יחידת האכיפה בשיתוף רבני אגף הכשרות הארצי ברבנות הראשית לישראל פשטו אתמול על מתחם מסעדות החשוד המציג עצמו ככשר בעוד שבעליו מפעילים במקום מסעדת טריפה.

מדובר במתחם מסעדות המנוהל על ידי חב' מתחם הגליל קניות ובילוי בע"מ' באמצעות משתלת 'בית חי' השוכן בסמוך לכפר כנא שבצפון.

ברבנות הראשית מספרים כי בחודשים האחרונים התקבלו פניות רבות מאזרחים שומרי כשרות אשר ביקשו לברר מה טיב ההשגחה במסעדת "פלאפל המשתלה" ו"גלידה איטלקית במתחם" לאחר שלא נמצאה תעודת כשרות מטעם רבנות מוסמכת.

הפשיטה בוצעה בליווי משטרת ישראל על מנת שזו תפעיל את סמכותה לנטרול כל ניסיון להתנגדות במקום.

מביקורת מקדימה שנערכה במקום נתפס בעל החברה כשהוא מציג את בתי האוכל כ"כשר למהדרין" על גבי שלטים כאשר בתוך המסעדה הוא תולה תעודות פיקוח מטעם "איגוד הרבנים בישראל" בניהולו של *מאיר רפאל חי ביטון* מנהריה.

במהלך הביקורת התגלה כי החברה מפעילה מסעדה טרפה בשם "שווארמת המשתלה" בסמוך לפלאפל תחת אותה בעלות.

כמו כן נמצאו ממצאים חמורים בתחום הכשרות של שימוש בעלי ירק לא מפוקח, שמן לא כשר, פיתות ממאפיה לא כשרה, חשד לפעילות בשבת, היעדר נוכחות של משגיח הכשרות המצביע על הכשלה חמורה של הציבור אשר נכשל באכילת טרפות תוך הצגת מצגי כשרות במקום."
אז תבדקו כל דבר!!!

תהילוש פ

משתמש רשום
לא מסובך לעשות לבד אפשר לעשות הכל מהבית (דרך מערכת הפניות של רשות המיסים והאזור האישי בבט"ל)
מניסיון- לא עולה שקל
תשלום בטוח לאומי- אם מצהירים מראש על רווחים צפויים של פחות מ2000 (כמדומה) לחודש אין תשלום (וכמובן אין דמי לידה על זה).
בעצם, אם יפתח עוסק פטור בלי רווחים או עם רווחים נמוכים:
מס הכנסה שלילי- יקבל ורק ירויח, נכון? (או שזה רק לשכירים?)
ביטוח לאומי- כעת משלם סכום נחמד לחודש, נשמע שזה גם יורד, נכון? (ז"א לא יצטרך לשלם בכלל ביטו"ל)
הנחת ארנונה- לא אמור להיות שינוי אם אין שינוי בהכנסות. נכון?
עוד משהו שיכול להשפיע?
אשמח לכל מידע! תודה רבה!

א. רייזמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעצם, אם יפתח עוסק פטור בלי רווחים או עם רווחים נמוכים:
מס הכנסה שלילי- יקבל ורק ירויח, נכון? (או שזה רק לשכירים?)
ביטוח לאומי- כעת משלם סכום נחמד לחודש, נשמע שזה גם יורד, נכון? (ז"א לא יצטרך לשלם בכלל ביטו"ל)
הנחת ארנונה- לא אמור להיות שינוי אם אין שינוי בהכנסות. נכון?
עוד משהו שיכול להשפיע?
אשמח לכל מידע! תודה רבה!
מס הכנסה שלילי זה גם לעוסק פטור, אבל צריך מינימום של הכנסה כדי לקבל. וככל שההכנסה עולה, המענק גם עולה, עד תקרה מסויימת שמשם זה מתחיל לרדת. על הכנסה של כ-33,000 בשנה מקבלים מס הכנסה שלילי אבל לא את הסכום המלא. בשביל לקבל את הסכום המלא צריך להכניס באיזור 43,000 בשנה. (כמובן אחרי ניכוי הוצאות)
ביטוח לאומי, יש סכום מינימלי שמשלמים של כ-175 ש"ח בחודש. יכול להיות שאצל נשים זה אחרת. לא יודע. אז על ה-30,000 הראשונים לא יתווסף ביטוח לאומי נוסף.
מס הכנסה כמובן שלא תשלמו, בגלל נקודות זיכוי.
הנחת ארנונה- מתייחסים לדו"ח השנתי שמקבלים בסוף שנה ממס הכנסה (אחרי שמגישים דו"ח) לחלק ל-12.
קבלות וניהול הכנסות והוצאות אפשר לעשות בחינם או בתשלום סימלי בכל מיני אתרים. זה חוסך ניירת.
בכל אופן חייבים שיהיה רווח לעסק בשביל המעונות. כי אחרת איך מצהירים על 24 ש"ש בלי הכנסות?

תהילוש פ

משתמש רשום
מס הכנסה שלילי זה גם לעוסק פטור, אבל צריך מינימום של הכנסה כדי לקבל. וככל שההכנסה עולה, המענק גם עולה, עד תקרה מסויימת שמשם זה מתחיל לרדת. על הכנסה של כ-33,000 בשנה מקבלים מס הכנסה שלילי אבל לא את הסכום המלא. בשביל לקבל את הסכום המלא צריך להכניס באיזור 43,000 בשנה. (כמובן אחרי ניכוי הוצאות)
ביטוח לאומי, יש סכום מינימלי שמשלמים של כ-175 ש"ח בחודש. יכול להיות שאצל נשים זה אחרת. לא יודע. אז על ה-30,000 הראשונים לא יתווסף ביטוח לאומי נוסף.
מס הכנסה כמובן שלא תשלמו, בגלל נקודות זיכוי.
הנחת ארנונה- מתייחסים לדו"ח השנתי שמקבלים בסוף שנה ממס הכנסה (אחרי שמגישים דו"ח) לחלק ל-12.
קבלות וניהול הכנסות והוצאות אפשר לעשות בחינם או בתשלום סימלי בכל מיני אתרים. זה חוסך ניירת.
בכל אופן חייבים שיהיה רווח לעסק בשביל המעונות. כי אחרת איך מצהירים על 24 ש"ש בלי הכנסות?
תודה רבה על ההסבר המפורט והברור!
לפי איך שהבנתי מהאשכולות השונים, לא חיבים הכנסות.
אבל, איך באמת מצהירים על 24 ש"ש?

ספרינגית

משתמש מקצוען
האשה יכולה מנובמבר והלאה
והבעל מתחילת העבודה (מהחודש הראשון המלא)
אפשר שניה הסבר
לבעלי אין תלוש. התחלתי מעון מתוך הנחה שנראה מה יהיה
תכל'ס אם אכן הסטטוס של בעלי יישאר אברך- ממתי לא יהיה לי דרוג? מספטמבר או מנובמבר??

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה על ההסבר המפורט והברור!
לפי איך שהבנתי מהאשכולות השונים, לא חיבים הכנסות.
אבל, איך באמת מצהירים על 24 ש"ש?
מצהירים שיש עוסק. לא מצהירים על שעות ולא על הכנסות.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אפשר שניה הסבר
לבעלי אין תלוש. התחלתי מעון מתוך הנחה שנראה מה יהיה
תכל'ס אם אכן הסטטוס של בעלי יישאר אברך- ממתי לא יהיה לי דרוג? מספטמבר או מנובמבר??
מנובמבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה