דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח אם תוכלו לעלות טפסים שצריך בשביל אברך
תודה!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
בוקר טוב,
שלחתי למשרד התמ"ת תלושים וכו, עדיין לא קיבלתי דרגה, אבל ביקשו ממני גם תלוש אחד לאחר חזרה מחל"ד,
הבעיה שהעלו לי את השכר בתקופה הזו..
השאלה אם הם יתייחסו לקביעת הדרגה לפי שלושת התלושים של שנה שעברה? או שהם גם ייחשבו את התלוש עם ההעלאה?
תודה רבה!
חייב להגיש 3 תלושים מלאים לאחר הלידה
הם לא מוותרים על זה.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אישתי ילדה ב06/2021 והם אמרו לי שצריך 3 תלושים לפני הלדיה ותלוש אחד אחרי חזרה מחל"ד!!!!
(השבוע דירתי איתם)
לפי הנסיון שלי כנראה ידרשו אח"כ עוד 2 תלושים
ובמיוחד אם יש הבדל בשכר בין לפני הלידה ולאחריה.

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
על פי פרסומי משרד הכלכלה בשנה הבאה צפוי סנכרון בין מערכות משרד הכלכלה לביטוח לאומי, ומי שיחפוץ בכך יוכל לקבל דרגה ללא צורך בשליחת תלושי שכר ומשרד הכלכלה יקבל את הנתונים הישר מהביטוח הלאומי.

M. L.

משתמש פעיל
על פי פרסומי משרד הכלכלה בשנה הבאה צפוי סנכרון בין מערכות משרד הכלכלה לביטוח לאומי, ומי שיחפוץ בכך יוכל לקבל דרגה ללא צורך בשליחת תלושי שכר ומשרד הכלכלה יקבל את הנתונים הישר מהביטוח הלאומי.
אפשר מקור?

שרהלה

משתמש מקצוען
מנסה כבר כמה פעמים במשך היום, לא נותן לי .
כותב לי יש תקלה.
מתי ניתן לשלוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה