דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

oritdi

משתמש פעיל
בוקר טוב,
שלחתי למשרד התמ"ת תלושים וכו, עדיין לא קיבלתי דרגה, אבל ביקשו ממני גם תלוש אחד לאחר חזרה מחל"ד,
הבעיה שהעלו לי את השכר בתקופה הזו..
השאלה אם הם יתייחסו לקביעת הדרגה לפי שלושת התלושים של שנה שעברה? או שהם גם ייחשבו את התלוש עם ההעלאה?
תודה רבה!

Tehila B

משתמש פעיל
אני מיואשת...
יש מישהו שיכול לעשות סדר מה קורה?
מה ההחלטה?
מה זה אומר?
המידע ש @זכות הרבים הביא/ה אמור לזעזע את אמות הסיפין, אבל אני רואה שרק אני הזדעזעתי, או שלא הבנתי מה קורה פה...

רוזוליה

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני מיואשת...
יש מישהו שיכול לעשות סדר מה קורה?
מה ההחלטה?
מה זה אומר?
המידע ש @זכות הרבים הביא/ה אמור לזעזע את אמות הסיפין, אבל אני רואה שרק אני הזדעזעתי, או שלא הבנתי מה קורה פה...
מזדהה...
עד אתמול חשבתי שיש סיכוי שיגיעו להסדר ולא נשלם מלא על ינואר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה