רשתות מעבר מסטיק לתשתית וראוטר

• פותח הנושא sap13
  • פורסם בתאריך

הקוזניצר

משתמש צעיר
כל החברות הקטנות יושבים על התשתית של בזק והמקור תמיד טוב מהחיקוי..
שירות מעולה זמין 24/6
זה לא נכון בעליל בנטפרי הסינון יושב אצל הספק על השרת ומכיוון שבזק הם עמוסים והשרת שלהם מלא מעל 100%
ברוב שעות היום האינטרנט של נטפרי אצליהם הכי איטי עד שמגיע התמונה המסוננת מנסיון עשיתי בירור רציני בעניין

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
019 איכות ושירות מצוין וזמין יש להם עכשיו מבצע 80 שח אאל"ט וזה תשתית של בזק עולה 200 חד פעמי (משלמים ל019 ולא מתעסקים עם בזק). אני לא מחבר קוים ואין לי שום ענין עם 019, פשוט היה לי בעבר בזק ובשנים האחרונות 019. לא אומר שהם לא טובים רק שאם אפשר לקבל הרבה יותר ולשלם פחות אז למה לא

sap13

משתמש מקצוען
למה הטכנאי של בזק לא מחבר גם את הנקודה? למה צריך חשמלאי שבכלל יחבר נקודה? זה קולה חוט מהחדר מדרגות.

A052

משתמש סופר מקצוען
למה הטכנאי של בזק לא מחבר גם את הנקודה? למה צריך חשמלאי שבכלל יחבר נקודה? זה קולה חוט מהחדר מדרגות.
לא קשור כמובן לאשכול, אבל אלו ההנחיות של בזק שנים רבות.
הם רק מחברים קו לתשתית קיימת (גם אם יש רק חוטים הם ישימו שקע בעלות נוספת), אבל לא יוצרים תשתית חדשה בדירה.

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זהו.. החלטנו לעבור מסטיק לתשתית וראוטר.
המלצות מניסיון בלבד. מה כדאי? בזק תשתית פלוס בזק ספק?
תשתית עם ספק אחר?
ידוע לכם מחירים? שירות לקוחות טוב? מהירות.
מדובר על סינון נטפרי.
מעניין תספר אם זה יותר משתלם..

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר להזמין את החבילה דרכי
ולגבי ראוטר יש עכשיו בבזק 3 חודשים ראשונים חינם
או לחילופין ניתן לקנות ראוטר פרטי ולחסוך שכירות..
תכל'ס, אשמח לשמוע
לתשתית קיימת, היכן הכי זול
תשתית + ספק + קו טלפון??

ראוטר פרטי, מה מומלץ? והאם יש קישור?
תודה רבה!

sap13

משתמש מקצוען
למה צריך לשלם גם לחשמלאי וגם אחר כך להפעלת הקו מבזק?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הקוזניצר

משתמש צעיר
נשמע מגניב מישהו התנסה בסיבים וכול לתאר את החויה ואת העלויות וכו?
1693220741518.png

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה בדיחה שלפעמים זה למשוך חוט חצי מטר. אתה יודע כמה חשמלאי לוקח על זה? 300 שקל. בזק יכלו לעשות את זה יחד עם ההפעלה.
באידיש קוראים לזה אקשיא אוף המעשה (קושיא על המציאות) זה נוהל של בזק ולפי הידוע לי של כל החברות שהם רק מתעסקים עם הפעלת השקע
ואגב בתוך שאלתך כבר ענית את התשובה בגלל שלפעמים זה חצי מטר ולפעמים זה יכול להיות 20 מטר בדיוק בגלל זה הם לא מתעסקים עם זה..

sap13

משתמש מקצוען
באידיש קוראים לזה אקשיא אוף המעשה (קושיא על המציאות) זה נוהל של בזק ולפי הידוע לי של כל החברות שהם רק מתעסקים עם הפעלת השקע
ואגב בתוך שאלתך כבר ענית את התשובה בגלל שלפעמים זה חצי מטר ולפעמים זה יכול להיות 20 מטר בדיוק בגלל זה הם לא מתעסקים עם זה..
זה שבזק עושים את זה וזו המדיניות שלהם זה לא אומר שזה נכון וטוב.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה שבזק עושים את זה וזו המדיניות שלהם זה לא אומר שזה נכון וטוב.
ציינתי שזה בכל החברות ולא רק בזק.
זה אומר שיש מאחורי זה הגיון.

sap13

משתמש מקצוען
ציינתי שזה בכל החברות ולא רק בזק.
זה אומר שיש מאחורי זה הגיון.

sap13

משתמש מקצוען
התקנו בשעה טובה תשתית וספק של בזק. עם נטפרי.
יש שיפור בודאות, בפרט בהורדת קבצים, גם האתרים עולים יותר מהר. אבל עדיין לא מרגישים ואווו גדול עדיין לוקח לסירטונים זמן לפעול ונתקעים לפעמים באתר לדוגמא הידברות. בכל רגע קול חי וגי די ן ודאי השיפור ניכר.
עשינו בדיקת מהירות זה הראה 40 מגה הורדה. ב-9 העלאה.

הקוזניצר

משתמש צעיר
התקנו בשעה טובה תשתית וספק של בזק. עם נטפרי.
יש שיפור בודאות, בפרט בהורדת קבצים, גם האתרים עולים יותר מהר. אבל עדיין לא מרגישים ואווו גדול עדיין לוקח לסירטונים זמן לפעול ונתקעים לפעמים באתר לדוגמא הידברות. בכל רגע קול חי וגי די ן ודאי השיפור ניכר.
עשינו בדיקת מהירות זה הראה 40 מגה הורדה. ב-9 העלאה.
גרוע מאוד זה אמור לתת לך באזור 80 הורדה העלאה בסדר גמור אבל זה יותר מסטיק וזה סטטי בלי ניתוקים !

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לא תמיד התשתית יכולה לתת מאה מגה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה