עזרה מעבר מחברת חשמל

יועץ-משכנתא

משתמש חדש
מנסה להבין. תקנו אותי.

ניתן לפתוח 2 מונים. וכל אחד במסלול אחר (ו/או בחברה אחרת) ולהנות כפול
לדוגמא באחד מהם הטבה בשעות מסוימות ובשני מחיר זול למשך כל השעות.

להתקין... שבאופן אוטומטי בשעות מסוימות יקח חשמל ממונה זה וכו'.

------------------------------------
רעיון מס' 2

לקנות סוללה (כמו) של רכב חשמלי שיש בו אפשרות טעינה דו כיוונית ולהטעין אותו בשעות הזול ולהשתמש בו בשעות היוקר (לפי חשבון פשוט משתלם למשתמשים כבדים מאד).

או מי שיש לו מערכת סולארית ומוכר לחברת החשמל יכול למכור להם חזרה חשמל שקנה מהם במונה הזול... (הם לא יכולים לדעת מאיפוה מקור החשמל שנמכר...)

מה אני מפספס ?

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מנסה להבין. תקנו אותי.

רעיון מס' 2

לקנות סוללה (כמו) של רכב חשמלי שיש בו אפשרות טעינה דו כיוונית ולהטעין אותו בשעות הזול ולהשתמש בו בשעות היוקר (לפי חשבון פשוט משתלם למשתמשים כבדים מאד).

או מי שיש לו מערכת סולארית ומוכר לחברת החשמל יכול למכור להם חזרה חשמל שקנה מהם במונה הזול... (הם לא יכולים לדעת מאיפוה מקור החשמל שנמכר...)

מה אני מפספס ?
רעיונות יפים.
אבל,
הסוללה מאוד מאוד יקרה ובעלת בלאי.
ומערכת סולארית, הרעיון שהיא מוכרת חשמל בשעות עומס, (אין לה סוללה) כך שזה כנראה לא רלונטי.

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לידיעתך רכב חשמלי אמנם המצבר שלו חזקה מאוד אבל היא לא בנויה להפעיל מכונות כבדות לאורך זמן, מקרר, פלטה, וכדו' מכיון שהתשתיות שלו כלומר החוטים המרכיבים אותו לא יכולים לסחוב יותר מידי בפעם אחד.

בוסו

משתמש מקצוען

מה אני מפספס ?
לא הבנתי מה זה למכור חשמל שקנה
יש לך מקום לאחסן חשמל ?

פזגז חשמל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אשמח לשמוע מה המבצע הכי מתשלם כרגע,

אני בפופאי, קיבלתי הודעה שהם מבוטלים למשך חודשי הקיץ,מחפשת למה לעבור

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הבורות.

לגבי הקולטי שמש שאפשר לטעון חשמל
האם אפשר לשים את זה מעל גג נפתח לסוכה?(כלומר שבסוכות כשאני אזיז את הגג
זה יהיה אפשרי שהוא יזוז עם הגג ביחד )

תודה.

A052

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הבורות.

לגבי הקולטי שמש שאפשר לטעון חשמל
האם אפשר לשים את זה מעל גג נפתח לסוכה?(כלומר שבסוכות כשאני אזיז את הגג
זה יהיה אפשרי שהוא יזוז עם הגג ביחד )

תודה.
תלוי במשקל שלהם, תשאלו את מתקין הגג/מתקין הקולטים.

A052

משתמש סופר מקצוען
כוונתי שזו שאלה מקצועית שעליכם לשאול את איש המקצוע שתזמינו, אין מה לשאול אותה כאן בפרוג.

לי אין לא גג נפתח ולא קולטים סולאריים, כך שאין לי למי להפנות אתכם.

eli001

משתמש צעיר
מישהו יודע אם אפשר להיכנס לאזור אישי בחברת חשמל בשביל לראות את הנתונים של הצריכה גם לאחר מעבר לספק אחר?

אחת מ1000

משתמש פעיל
מנסה להבין. תקנו אותי.

רעיון מס' 2

מה אני מפספס ?
באמת רעיונות יפים אחד אחד... אבל שום דבר לא רלוונטי מבחינה מעשית, לא מבחינת חח"י ולא מבחינת רשות החשמל,

מישהו יודע אם אפשר להיכנס לאזור אישי בחברת חשמל בשביל לראות את הנתונים של הצריכה גם לאחר מעבר לספק אחר?
כן, אפשר
מכירים לקוחות שעזבו את חברת חשמל וחזרו???
בוודאי, הרבה לקוחות חוזרים, ואני כותבת מנסיון כעובדת חברת חשמל, ואני יסביר גם למה, המספקים הפרטיים משגעים ומטרטרים לקוחות לעבור אליהם , ממש כמעט מכריחים, (הם מתקשרים לחח"י ומעלים על הקו לקוחות ומשכנעים אותם להתקין מונה חכם) ואז כשהלקוח כבר אצלם אין שירות! ואני כותבת את זה רק לפי מה שאני שומעת מלקוחות מתוסכלים שעברו אליהם, וכשהם רוצים לברר לגבי תשלומים וחשבוניות הם מתחמקים וממש קשה להשיג אותם! (רק מצינת אין לי שום אינטרס לחח"י, כותבת רק מנסיון של שיחות עם לקוחות....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה