עזרה מעבר לקופת חולים

מחנה ישראל

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני רוצה לבצע את המעבר דרך האתר של ביטוח לאומי רק הם מבקשים כרטיס אשראי ואין בידי
קודם השאלה למה צריך את הכרטיס השאראי לצורך זיהוי או לתשלום חודשי ?
ועוד שאלה האם אפשר גם לעשות את העברה של הקופת חולים ללא כרטיס שאשראי באתר ביטוח לאומי
אני צריך את זה הכי דחוף שיש

פ.נ

משתמש מקצוען
אני רוצה לבצע את המעבר דרך האתר של ביטוח לאומי רק הם מבקשים כרטיס אשראי ואין בידי
קודם השאלה למה צריך את הכרטיס השאראי לצורך זיהוי או לתשלום חודשי ?
ועוד שאלה האם אפשר גם לעשות את העברה של הקופת חולים ללא כרטיס שאשראי באתר ביטוח לאומי
אני צריך את זה הכי דחוף שיש
לאיזה קופת חולים את עוברת??

emma

משתמש מקצוען
הם מבקשים כרטיס אשראי בשביל לאמת שזה אכן אתה,
בלי אשראי - צריך לחתום על טופס העברה בסניפי הדואר.

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הם מבקשים אשראי בשביל זיהוי
ולכן עדיף שתעשי בדואר
וחוץ מזה את יכולה לבצע את המעבר עד ה-15/07

פ.נ

משתמש מקצוען
תלכי לדואר זה הכי בקלות בלי להיתקל בכל מיני סיבוכים.....
אגב יש לו עוד חודש עד למעבר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה