עזרה מס הכנסה שלילי

שלום רבב

משתמש פעיל
זו התשובה שקיבלנו:

לא ניתן לקבל החלטה מהסיבה/ות הבאות:
• לא הוגש דו"ח בתיק עצמאי.

כמה זמן אחרי שנגיש דו"ח זה יכנס?

maya nana the one

משתמש רשום
למי שפתח עוסק פטור בגלל גזירת המעונות,
צריך לדעת שגם אם סגרתם במע"מ תהליך סגירת תיק במס הכנסה לוקח זמן מה שאומר שאם לא תגישו דוח יכולים לשלול מכם את המענק ,גם אם בעצם לא עסקתם בעוסק שפתחתם בכלל.
עצם העובדה שהתיק היה פתוח בשנת המס מחייב הגשת דוח- ואיחור בהגשת דוח יכול לגרום לשלילת המענק.
אגב גם אם פניתם למס הכנסה או למעמ לגבי סגירת תיק יש לוודא שאכן התיק סגור- בד"כ תדרשו להשלים דיווחים וכדומה- וסגירת התיק תארך זמן, אבל כל עוד לא מופיע שהתיק סגור- תדעו שייתכן שבאי הגשת דוחות (בזמן שהתיק פעיל) אתם חושפים עצמכם לקנסות וכדומה.
אגב כשפותיחים עוסק פטור מתבקשים למלא הצהרת הון- ואם לא מגישים דיווח זה גם גורר קנסות.

maya nana the one

משתמש רשום
בררתי יש לי גם מחסן 3 מ"ר זה יכול להיות שזה הבעיה?
מאוד יכול להיות ייתכן שבמיסוי מקרקעין מופיע ב2 רישומים- ואז כשרשות המיסים שואבת את המיידע לא ברור כמה אחוזי בעלויות יש לך במיסוי מקרקעין- צריכה למלא הצהרה על מספר נכסים ניתן למלא באזור אישי של רשות המיסים- בפניות-פניה חדשה-פתח פניה חדשה- נושא ראשי- מענק עבודה וכולי..
או להתקשר למרכז המיידע של רשות המיסים הם שולחים הצהרה במייל- ואפשר לשלוח למייל מענק עבודה.
בהצלחה!

maya nana the one

משתמש רשום
למי שלא ביקש לדחות את המקדמה- הסכום כולל את ה30%
למי שמעוניין לראות מיידע על אופן חישוב המענק:
(צריך לשים לב שהחישוב נעשה על פי הכנסה שנתית ברוטו לחלק למספר חודשי עבודה)

sap13

משתמש מקצוען
משהו יודע האם הסכום שמופיע כולל את המקדמה של שנה הבאה?
כן. בדקנו את זה במדוייק עם הסימולטור וכך יצא לנו. זה 30 אחוז יותר ממה שצריך לקבל. כ אחד יכול לבדוק בסימולטור.

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
בדקתי כמה צריך להיכנס לי וכתוב אין מידע על זכאותך, סיבה: לא הוגשו טפסים ממעסיקך.
מה זה אומר??????????

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בלת"ק
מה הסכום הכי גבוה אותו אפשר לקבל במענק הנוכחי?
מכירה מישהו שמקבל 12,000
(מעל 3 ילדים)

בדקתי כמה צריך להיכנס לי וכתוב אין מידע על זכאותך, סיבה: לא הוגשו טפסים ממעסיקך.
מה זה אומר??????????
המעסיק לא דיווח טופס 126
במקום לחכות לו אתם יכולים לשלוח אליהם טופס 106

mmbbcc

משתמש פעיל
כן. בדקנו את זה במדוייק עם הסימולטור וכך יצא לנו. זה 30 אחוז יותר ממה שצריך לקבל. כ אחד יכול לבדוק בסימולטור.
כלומר הסכום הרשום לי בחישוב שעשה מס הכנסה אמור להיות גבוה ב 30% מהסכום שמראה הסימולטור?
אם כן למה רשום לי בדיוק את הסכום שמראה הסימולטור?

maya nana the one

משתמש רשום
חוסר דיווחי מעסיק- חוסר בדיווחי 126
קודם צריך לברר במה מדובר,
לפעמים הפקידה בדואר הקלידה בתביעה שעבדתם ביותר ממקום עבודה אחד- וקיים דיווח רק של מעסיק אחד- כי בעצם רק עבדתם אצל מעסיק אחד, או לחילופין מופיע בתביעה מספר מקומות- 3 ועבדתם רק בשני מקומות, במקרים כאלו יש לשלוח הצהרה על מספר מקומות עבודה מתוך פניה באזור האישי באתר של רשות המיסים.
לחילופין קיימת האופציה שהמעביד עדיין לא דיווח או דיווח באיחור- בעקרון ב15 ליולי במערכות של רשות המיסים יהיה עדכון מערכת ועד אז אמורים להיקלט הדיווחים של המעסיקים, לכן כרגע מיותר לשלוח 106.
במקרה שאחרי ה15 ליולי תופיע שגיאה כזאת אז יש לשלוח 106 בצירוף הצהרה כנדרש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה