עזרה מס הכנסה שלילי

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זה המון אם צריכים להחזיר....
  • אם המקדמה ששולמה להם תהיה גבוהה מסכום המענק שיהיו זכאים לו עבור שנת 2022 הם יידרשו להחזיר את ההפרש. רשות המסים רשאית שלא לגבות את ההפרש בנסיבות מסוימות (כגון מצבם הכלכלי של מקבלי המענק).

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אני לא זכאית שנה הבאה למענק הם יוציאו לי דרישת תשלום להחזיר את המקדמה?
מה הסיכוי שישאירו אותה אצלי? :cautious::unsure:

sap13

משתמש מקצוען
אם אני לא זכאית שנה הבאה למענק הם יוציאו לי דרישת תשלום להחזיר את המקדמה?
מה הסיכוי שישאירו אותה אצלי? :cautious::unsure:
זהו... זה המפחיד יותר. שהמקדמה תהיה יותר ממה שחייבים לתת לנו זה פחות מצוי. אבל באמת שאולי לא נהיה זכאים מסיבה כזו או אחרת - מצוי.

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו... זה המפחיד יותר. שהמקדמה תהיה יותר ממה שחייבים לתת לנו זה פחות מצוי. אבל באמת שאולי לא נהיה זכאים מסיבה כזו או אחרת - מצוי.
אצלי אני כבר יודעת שלא אהיה זכאית... ב"ה מרויחה יותר משנה שעברה
אבל לא בא לי עוד שנה לשלם להם....
אפשר לבטל כעת את הבחירה לצרף את המקדמה?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
כן, זה פעם ראשונה.
במענקי קורונה גם היו התלבטויות הם יבקשו חזרה או לא, הבטיחו הבטחות ובסוף היו צריכים להחזיר אמנם יש הרבה שלא אבל היו כאלה שכן

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם כך אולי עדיף לקחת את הסיכון, לשמור את ה30 אחוז האלו באיזה קרן קטנה בצד :) מקסימום נחזיר אותה קומפלט

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
  • מקבלי המענק לשנת 2021 שסבורים כי לא יהיו זכאים למענק עבור שנת 2022 יוכלו להגיש עד ל-30.06.2022 בקשה שלא לקבל את המקדמה.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יש להם בזה הרבה טעויות ויש סיכוי גדול שהם לא יבקשו חזרה
על דעתי האישית

ראובן 99

משתמש פעיל
בשנת 2021 קבלנו מקדמה על שנת 2022 ולבסוף בשנת 2022 לא היינו זכאים ואף אחד לא ביקש ממנו להחזיר את המקדמה
יתכן שכך יהיה גם עכשיו
לדעתי בכל מקרה כדאי לקחת מקסימום לשמור בצד

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
בשנת 2021 קבלנו מקדמה על שנת 2022 ולבסוף בשנת 2022 לא היינו זכאים ואף אחד לא ביקש ממנו להחזיר את המקדמה
כנ"ל אצלנו. אבל ל אב2021 ו2022 (כל על 2022 מקבלים רק שנה הבאה... כנראה התכוונתם שנים אחרות)
למיטב זכרוני ב2020 נתנו את המענק על 2019 עם מקדמה מכובדת ושמנה "על חשבון" 2020, ואצלנו לא ביקשו החזר אף שלא היינו זכאים.

בפועל - עבר ה1/7 ועדיין האתר לא נותן תשובות על הזכאות ל2021

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
רק ב15 יהיה תשובות יחד עם העברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה