דרוש מידע מסרבת לקחת חבילה מנקסט בדואר, אני מסמנת במכס בשחור?

יזמה

משתמש צעיר
עשיתי קניה בנקסט, על סכום של 290₪, לא שמתי לב וההזמנה הגיעה לסכום של חיוב במכס על סך 50₪, בררתי בנקסט והם אמרו שאני אגיד לדואר שאני מסרבת לקחת והם יחזירו את החבילה ללא עלות, אני יקבל את הכסף חזרה, ואזמין פעם שניה בצורה מפוצלת שלא יעלה מכס, תכלס בעלי הגיע לדואר, והם טענו שאפשר לעשות זאת אך אנחנו נהיה מסומנים במכס שלא רצינו לשלם

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עשיתי קניה בנקסט, על סכום של 290₪, לא שמתי לב וההזמנה הגיעה לסכום של חיוב במכס על סך 50₪, בררתי בנקסט והם אמרו שאני אגיד לדואר שאני מסרבת לקחת והם יחזירו את החבילה ללא עלות, אני יקבל את הכסף חזרה, ואזמין פעם שניה בצורה מפוצלת שלא יעלה מכס, תכלס בעלי הגיע לדואר, והם טענו שאפשר לעשות זאת אך אנחנו נהיה מסומנים במכס שלא רצינו לשלם
פשוט אל תגיעו לקחת, בתום הזמן יחזירו אוטומטית את החבילה לנקסט.

(עריכה- לא לוקחת אחריות מבחינת גזל הדואר)

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מנסיון. מקבלים החזר.
פעם ראשונה שאני שומעת על דבר כזה של רשימה שחורה. לדואר יש זמן מיותר לפתע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה