מספר מעקב סיני שלא מזוהה בארץ

בר בי רב

משתמש פעיל
נתקלתי כמה פעמים במספר מעקב סיני שמזוהה רק באתר סינגפור פוסט, ולא באתר דואר ישראל. פעמיים קרה לי שמסרו לי מסין מספר מעקב שונה להמשך מעקב בארץ, ופעם אחת גם לאחר שהגיע אלי המוצר אתר הדואר לא זיהה את מספר המעקב.
בעבר ראיתי שיש אפשרות מחשבון המרת מספר מעקב סיני למספר המקובל כאן. האם מישהו מכיר?

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם אני קיבלתי מספר מעקב שבאתר של דואר ישראל כותבים עליו מספר מעקב לא תקין, מישהו יודע מה עושים במקרה כזה (ההזמנה מאלי אקספרס)?

בר בי רב

משתמש פעיל
במידה ומישהו מכיר בהקדם האפשרי את אפשרות המחשבון הנ"ל אשמח מאוד. מכיון שבדיוק היום קבלתי כמה דואר מחו"ל, אך מלבד הנ"ל מה שקבלתי, יש לי עוד שני דואר מעלי אקספרס שלפי החשבון לכאורה הייתי אמור לקבלן ג"כ עם הספינה שהגיעה היום, ובפועל הדואר לא מזהה את מספרי המעקב.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
נתקלתי כמה פעמים במספר מעקב סיני שמזוהה רק באתר סינגפור פוסט, ולא באתר דואר ישראל. פעמיים קרה לי שמסרו לי מסין מספר מעקב שונה להמשך מעקב בארץ, ופעם אחת גם לאחר שהגיע אלי המוצר אתר הדואר לא זיהה את מספר המעקב.
בעבר ראיתי שיש אפשרות מחשבון המרת מספר מעקב סיני למספר המקובל כאן. האם מישהו מכיר?
לא הבנתי איפה הבעיה!

אם הזמנת מוצר בדואר רגיל: aliexpress standart shipping
תקבלי באתר עצמו מספר הזמנה שהוא מספר מעקב פנימי, ורק כשיגיע לארץ הוא יקבל מספר על ידי דואר ישראל, את המספר של הדואר תוכלי לדעת רק עפ"י מכתב שתקבלי מהם לבוא לאסוף את החבילה.

אם עשית הזמנה רשומה בסגנון: ePacket או china post registered air mail
אז תקבלי כמה ימים אחרי ההזמנה, מספר מעקב המתחיל ומסתיים בשתי אותיות עם מספרים ביניהם, ואיתו אפשר לעקוב בכל מיני אתרים בסגנון 17track ובאתר דואר ישראל מרגע שזה יגיע לידיהם כשישוחרר מבדיקת המכס.

אם תצטרכי עזרה נוספת, תייגי אותי.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
גם אני קיבלתי מספר מעקב שבאתר של דואר ישראל כותבים עליו מספר מעקב לא תקין, מישהו יודע מה עושים במקרה כזה (ההזמנה מאלי אקספרס)?
לא הבנתי איפה הבעיה!

אם הזמנת מוצר בדואר רגיל: aliexpress standart shipping
תקבלי באתר עצמו מספר הזמנה שהוא מספר מעקב פנימי, ורק כשיגיע לארץ הוא יקבל מספר על ידי דואר ישראל, את המספר של הדואר תוכלי לדעת רק עפ"י מכתב שתקבלי מהם לבוא לאסוף את החבילה.

אם עשית הזמנה רשומה בסגנון: ePacket או china post registered air mail
אז תקבלי כמה ימים אחרי ההזמנה, מספר מעקב המתחיל ומסתיים בשתי אותיות עם מספרים ביניהם, ואיתו אפשר לעקוב בכל מיני אתרים בסגנון 17track ובאתר דואר ישראל מרגע שזה יגיע לידיהם כשישוחרר מבדיקת המכס.

אם תצטרכי עזרה נוספת, תייגי אותי.
קרא את הציטוט למעלה.

אם תשלחו לי מספרי הזמנה באישי אוכל לנסות לברר אם יש כבר מספר מדף, שזה כל מה שנדרש מכם על מנת לאסוף מהדואר.

אין צורך בכלל במספר הזמנה כשניגשים לדואר לאיסוף, אלא רק מספר מדף.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@קיש , ומה אני עושה אם המספר שקיבלתי באתר הוא לא תקין באתר דואר ישראל, ואת המכתב מהדואר כנראה לא קיבלתי מאיזשהי סיבה, וממילא אין לי גם דרך לדעת מספר מדף.
לכאורה האופציה היחידה היא לנסות לתרגם את מספר המעקב שלהם למספר המעקב של דואר ישראל, לא?
תודה מראש.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
@קיש , ומה אני עושה אם המספר שקיבלתי באתר הוא לא תקין באתר דואר ישראל, ואת המכתב מהדואר כנראה לא קיבלתי מאיזשהי סיבה, וממילא אין לי גם דרך לדעת מספר מדף.
לכאורה האופציה היחידה היא לנסות לתרגם את מספר המעקב שלהם למספר המעקב של דואר ישראל, לא?
תודה מראש.
לא מכירה דרך "לתרגם" מספר,
אין סנכרון בין המערכות בהחלפת המספר.
המספר שקיבלת מהמוכר מתחיל ומסתיים באותיות?
אם כן, שלח לי בפרטי ואאתר לך מספר מדף. אם לא, פנה למוכר באתר בהודעה ובקש ממנו לאתר לך מספר מעקב ישראלי.
בנוסף, אם לדעתך זה בדואר רשום וזה כבר הגיע לסניף (כלומר חבילה גדולה שלא תגיע לך לתיבה אלא תמתין בדואר) פנה לסניף הדואר עם ת.ז. של המזמין ובקש שיאתרו לך כל מה שיש על שמך.

בר בי רב

משתמש פעיל
דוקא בדואר אמרו לי שאין אפשרות לחפש לפי השם. אולי זה תלוי בנציג.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
שלח מייל לחברת הדואר שיאתרו לפי מס' הטלפון שלך, או שתמתין ותצפה שישלחו לך הודעה לדואר (ברוב הפעמים זה מן הסתם אמור לקרוא).
בהצלחה!

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
כהשערה כללית ברירת המחדל במקומות רבים היא דואר ישראל.
אם הם לא ימצאו את מספר הטלפון שלך פנה לחברה שמייבאת את זה לשאול אותם.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה