שאלות למתחילים מספר התמונות הנכנסות לדיסק אונקי ועזרה בעינין הרכישה

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום!
רציתי לשאול ולהתיעץ על 2 דברים:
1)כמה תמונות(שנשמרות בגודלם המקורי מהצילום במצלמה מקצועית)נכנס ב 2/4/16 ג'יגה?
2)אני רוצה לקנות כמות גדולה של אונקים, משהו יכול להמליץ לי איפה אפשר לקנות או להזמין?
תודה ויום מקסים!!

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
1. נכנס בלי בעיה בארבע גיגה שישים תמונות (לא ניסיתי יותר...)
2. אליאקספרס. תקחי דיסקונקים שיש עליהם חמישה כוכבים והמלצות. אני קניתי ארבע גיגה שתי דולר לאחד ממש שווה!

דסולישה ❤

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
1. נכנס בלי בעיה בארבע גיגה שישים תמונות (לא ניסיתי יותר...)
2. אליאקספרס. תקחי דיסקונקים שיש עליהם חמישה כוכבים והמלצות. אני קניתי ארבע גיגה שתי דולר לאחד ממש שווה!
יש לך קישור.?

רבקה ע

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני משתמשת ב8 גיגה. תבדקי מה הגודל הממוצע של תמונה שלך ותחשבי בערך.
וכן הזמנתי מאלי ומרוצה מאוד!!

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תפתחי את התיקייה של התמונות ותבדקי במאפיינים כמה גיגה דורש

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ל-600 תמונות באיכות גבוהה(L) בלי עיבוד והקטנה, כמה ג'יגה צריך?
זה תלוי כמה מגה פיקסל המצלמה שלך מייצרת.

600 תמונות ברזולוציה של 30 מ'פ יכנסו לאונקי של 8 ג'ב. זה יצא בסביבות ה4 -5 ג'ב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה