מסעדה מסעדה על חוף ים

שרי :)

משתמש פעיל
את לא מסכימה עם זה?
ממש לא,
ובטח לא להגדיר את זה בצורה של פלטפורמה חברתית
גם אם פה ושם יש תגובות שהן חורגות מההגדרה "לצורך המקצועי" יש פה מנהלים שעושים את עבודתם נאמנה ודואגים לתזכר או לנעול אשכול כשצריך...

הכל בסוף משמש את המקצועיות...
ממש כך !
לא תמיד נראה בעין למה זה עניין מקצועי
אבל לדוגמא במקרה שלי כפי שאז כתבתי באשכול זו הייתה פגישה עסקית
והפרוגית @מתכנתת מתחילה... הצילה אותי...
את יודעת איזה בושות ואיך זה נראה לא מקצועי שאני מזמינה אנשים לפגישה במסעדה והם אומרים לי שהכל תפוס ?
את מבינה איך זה הציל אותי שהיה לי מסעדה בהכשר טוב באזור ?
למה @נועושש את לא מסכימה עם זה ?

ממש לא,
ובטח לא להגדיר את זה בצורה של פלטפורמה חברתית
גם אם פה ושם יש תגובות שהן חורגות מההגדרה "לצורך המקצועי" יש פה מנהלים שעושים את עבודתם נאמנה ודואגים לתזכר או לנעול אשכול כשצריך...

ממש כך !
לא תמיד נראה בעין למה זה עניין מקצועי
אבל לדוגמא במקרה שלי כפי שאז כתבתי באשכול זו הייתה פגישה עסקית
והפרוגית @מתכנתת מתחילה... הצילה אותי...
את יודעת איזה בושות ואיך זה נראה לא מקצועי שאני מזמינה אנשים לפגישה במסעדה והם אומרים לי שהכל תפוס ?
את מבינה איך זה הציל אותי שהיה לי מסעדה בהכשר טוב באזור ?
למה @נועושש את לא מסכימה עם זה ?
ממש שמחה שעזרתי... :)

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אנחנו רוצים ללכת למסעדה בשרית על החוף עדיפות לחוף רידינג, או חוף אחר באזור בני ברק בכשרות שאנחנו אוכלים,
זו אמורה להיות פגישה עסקית וחשבה לי מאוד שהיא תהיה באזור בני ברק,
ואני יודעת שבעיקרון המיועדים לפגישה בעיקרון אוכלים סביב ההכשרים שכתבתי למעלה...
1. רק השאלה שלי האם יש מה לנסות לשאול אותם האם גם כשזה מסעדה הם מקפידים על הכשר קבוע שהם אוכלים בד"כ או שבמסעדה הם גם יותר גמישים בהכשרים שכל השנה הם פחות אוכלים ?
2. האם זה נושא בכלל לעלות בתור אשכול חדש נפרד ?
מה עשיתם בסוף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה