עזרה מסמך Word מתגלגל

• פותח הנושא .A.G
  • פורסם בתאריך

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
קורה כשאני עובד במשך הרבה זמן על מסמך וורד ארוך פתאום המסמך נגלל כלפי מעלה (כלומר לתחילת המסמך) למישהו יש פתרון לתופעה?

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
הגבת לי משהו? סורי אני לא רואה

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תאמת שלי זה גם קורה בכללי במחשב, שאני מדפדפת בתקיות זה פתאום קופץ לי למעלה.
למישהו יש פתרון או הסבר???

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
דבר נוסף שקורה לי לפעמים שהסמן של העכבר בטקסט נעלם כלומר רואים אותו כשאני מרחף איתו על פני המסך אבל כשאני עוצר אותו בנקודה כלשהיא בטקסט הוא לא נראה וגם כשאני תופס איזו מילה (Ctrl + Snift) לא מסתמן שהיא נתפסה (גוון אפור) אבל היא כן נתפסה בפועל

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
אין אופציה כזאת בעכבר שלי

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
סורי אולי לא הבנתי אותך, מה הכונה נלחצה הגלגלת?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הכוונה שלחצת על הגלגלת בטעות פנימה במקום לגלגל אותה ואז זה מפעיל גלגול מסמך.

אינדיבידואלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קורה כשאני עובד במשך הרבה זמן על מסמך וורד ארוך פתאום המסמך נגלל כלפי מעלה (כלומר לתחילת המסמך) למישהו יש פתרון לתופעה?
יתכן שלחצת במקלדת על HOME?

.A.G

משתמש רשום
עריכה תורנית
לא, אין כוונתי שהמסמך קפץ לראש המסמך וכדו' אלא הוא מתחיל לגלוש באיטיות כלפי ראש המסמך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה