מסלולים במגמת הנדסאות בסמינר החדש--

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
פנו אלי כמה בנות להתיעץ על מסלולי הלימוד , הבנתי שיש 4 מסלולים: בינה מלאכותית, Front End, חומרה ושיפור יכולת אלגוריתמית. הייתי שמחה להבין קצת יותר טוב מה הנושאים הנלמדים בכל מסלול ,
למשל במסלול בינה מלאכותית, אלו שפות לומדים? רק אימון מודולים או גם פיתוח פול סטאק?

נסיון9876

משתמש פעיל
פנו אלי כמה בנות להתיעץ על מסלולי הלימוד , הבנתי שיש 4 מסלולים: בינה מלאכותית, Front End, חומרה ושיפור יכולת אלגוריתמית. הייתי שמחה להבין קצת יותר טוב מה הנושאים הנלמדים בכל מסלול ,
למשל במסלול בינה מלאכותית, אלו שפות לומדים? רק אימון מודולים או גם פיתוח פול סטאק?
באופן כללי רמת הלימודים בסמינר החדש הינה טובה מאוד. (ביחס להרבה סמינרים אחרים שאני מכירה)

בעבר היו להם 3 מסלולים. למיטב ידיעתי. חלק גדול מהקורסים מקבילים בין הקבוצות.
בינה מלאכותית - לפי מה ששמעתי לא למדו כמעט או בכלל בצורה ישומית. אלא רק תיאוריה. (וחבל..)
פרונט - = דגש על ריקאט וטכנולוגיות..
חומרה- דגש על C/CPP.

איני יודעת כמה המידע שלי עדכני ומדויק אבל זה מה שידוע לי.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה