דרוש מידע מסך לגרפיקה למחשב נייח

gs

משתמש פעיל
שלום רב
קניתי מחשב נייח מקצועי מאד לגרפיקה של לנובו והמסך המעולה שיש לי לא ממלא את הציפיות שהיו לי עד עכשיו - דיוק מקסימלי של צבעים והתאמה מלאה בין מה שנראה על המסך לבין המוצר המודפס.
בבירור עם החברה הומלץ לי לקנות מסך חדש (המסך שברשותי של סמסונג מעולה מאד 22 אינצ', לא צעיר בערך בן 10 שנים+)
אשמח לשמוע איזה פרמטרים חשוב לי כדי לקבל את ההתאמה, החדות והידוק של הצבע
הכרטיס מסך שיש לי חזק מאד בביצועים שלו כפי שהבנתי, המליצו לי על פיליפס בערך ב-550 ש"ח או על לנובו עם DP, IPS במחיר 900 ש"ח -האם אכן צריך רמה כזו.
תודה לעונים - אשמח לחוות דעת מקצועית

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלום רב
קניתי מחשב נייח מקצועי מאד לגרפיקה של לנובו והמסך המעולה שיש לי לא ממלא את הציפיות שהיו לי עד עכשיו - דיוק מקסימלי של צבעים והתאמה מלאה בין מה שנראה על המסך לבין המוצר המודפס.
בבירור עם החברה הומלץ לי לקנות מסך חדש (המסך שברשותי של סמסונג מעולה מאד 22 אינצ', לא צעיר בערך בן 10 שנים+)
הכרטיס מסך שיש לי חזק מאד בביצועים שלו כפי שהבנתי, המליצו לי על פיליפס בערך ב-550 ש"ח או על לנובו עם DP, IPS במחיר 900 ש"ח -האם אכן צריך רמה כזו.
דל ידועים בדיוק צבעים
אפשר לפנות אלי להצעות

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
שלום רב
אני לא כ"כ מבין בשביל לענות, אבל מהקצת שכן מסך ב: 550 יגיע ציקצק לרמת מסך שיש לך היום...
את צריכה לבדוק כמה פרמטרים.
1 שיהיה או IPS או OLED וכן מוצלץ רוזולציה גבוהה כפי הבנתי מומלץ מאד 4K

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
DELL
איכות ושירות 10!
ממליצה על 27''
מסדרת u או p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה