מסד נתונים - חוו"ד וכמה שאלות

• פותח הנושא תפארת1
  • פורסם בתאריך

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קוד:
strWhere = strWhere & "'" & Me!בחירתשמות.Column(0, varItem) & "',"

FullTime

משתמש מקצוען
ברשות ר' תפארת1 אשאל משהו, מרשה?

אם אני רוצה שתיבת הבחירה תציג רק את הנתונים המתאימים,
לדוגמא, בתיבה שבצד ימין אני מכניס שמות ערים, בצד שמאל שמות של שכונות,
אני רוצה שכשאני בוחר ירושלים, יהיה לו רק שכונות של ירושלים, אני מוסיף בני ברק, שיקבל גם את השכונות של בני ברק.
נראה לי שזה בעצם חוזר לשאלה הראשונה של סינון בשאילתה, כי התיבות מקבלים ערכי שאילתה, לא?

אני לא נצרך לזה עכשיו, אבל באם...
וגם נראה לי שזה לא יעיל לתפארת1 כמו שזה עכשיו, כי אם בוחרים 200 בתיבה הימנית ובתיבה השמאלית בוחרים שם שיש לו ערך 100 הוא מחזיר טופס ריק....

ת

תפארת1

אורח
לי זה במקרה זה כן יעיל (לא ארחיב אך הדוגמא הזו לא דומה בכלל למה שאני צריך, רק הקודים...)
ראיתי לאחרונה פתרון לשאלתך אבדוק בהמשך ואעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה